FIFA 22 FUTTIES: data rozpoczęcia, prognozy najlepszych graczy i nie tylko


. 20 godzin temu

FIFA 22 FUTTIES to szansa dla fanów na uczczenie najlepszych promocji, jakie miała do zaoferowania tegoroczna gra, ponieważ uwaga zaczyna zwracać się w stronę FIFA 23. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o promocji, od daty rozpoczęcia po specjalne karty oczekuje powrotu.

Promocja FUTTIES jest popularna wśród graczy FIFA, ponieważ zwykle oznacza początek końca aktualnej gry i znak, że EA szykuje się na kolejną odsłonę.

Z Drużyną Sezonu w lusterku wstecznym i szumem wokół FIFA 23 cały czas rośnie, wydaje się, że znowu osiągnęliśmy ten czas, a FIFA 22 jest gotowa do ponownego wyjścia z hukiem.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o FIFA 22 FUTTIES, od tego, co zwykle wiąże się z promocją, po graczy, których spodziewamy się powrotu.


Zawartość


FIFA 22 FUTTIES data rozpoczęcia

Według renomowanego szeryfa FUT, FIFA 22 FUTTIES ma się rozpocząć Piątek, 15 lipca 2022, godz. 18:00 czasu BST.

Promocja Shapeshifters trwała przez niezwykłe cztery tygodnie, ale czwarta drużyna graczy spadła 7 lipca i zostanie zastąpiona przez FUTTIES tydzień później.

  • Czytaj więcej: Letnie swapy FIFA 22: tokeny, czas rozpoczęcia, nagrody i nie tylko

Wydarzenie prawdopodobnie potrwa wiele tygodni z wieloma wydaniami specjalnych kart. FIFA 21 została dostarczona z trzema partiami, więc będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy twórcy ponownie trzymają się tego samego harmonogramu w tym roku.

Czym jest FIFA 22 FUTTIES?

FUTTIES ponownie przenosi najpotężniejszych graczy tego roku do Ultimate Team. Widzę, że najbardziej powalone karty roku wracają do paczek na ograniczony czas, aby dać fanom ostatnią szansę na dodanie ich do swoich drużyn.

Oczekuje się również nowych kart specjalnych w postaci SBC, które zazwyczaj przyznawane są najpopularniejszym gwiazdom w Ultimate Team, które przez cały rok znalazły się w meta. Fani FUT czasami mają nawet do wyboru trzech graczy i są proszeni o głosowanie na swojego faworyta.

Będzie też mnóstwo pocisków z błyskawicami, na które można rozpryskiwać pozostałe monety, a także codzienne WBS i cele. Podsumowując, FUTTIES to ostatnia porażka przed rozpoczęciem gry FIFA 23, więc spodziewaj się, że Twój zespół poprawi się dziesięciokrotnie w nadchodzących tygodniach, ponieważ niesamowite karty będą nadal spadać.

Prognozy piłkarzy FIFA 22 FUTTIES „Best Of”

W FIFA 22 pojawiło się około 20 promocji, z których większość pochodziła z wielu drużyn graczy, więc EA ma wiele do wyboru, wybierając najlepsze z grona.

Tacy jak Drużyna Roku zawsze zapewniają jedne z najwyżej ocenianych kart w grze, ale wydarzenia takie jak Zimowe dzikie karty i urodziny FUT również wyczarowały kilka popularnych przedmiotów, które fani chcieliby mieć drugą szansę na zapakowanie.

Mając to na uwadze, oto niektórzy z najlepszych piłkarzy, których spodziewamy się powrócić podczas FIFA 22 FUTTIES:


To wszystko, co do tej pory wiemy o grze FIFA 22 FUTTIES, na pewno zaktualizujemy tę stronę o wszystkie najnowsze informacje. Aby dowiedzieć się więcej o FIFA, zapoznaj się z naszymi innymi przewodnikami:

Najlepsi napastnicy w FIFA 22 Ultimate Team | Najlepsi młodzi piłkarze FIFA 22, którzy dołączą do trybu kariery | Najlepsi bramkarze do kupienia w FIFA 22 Ultimate Team | Najlepsi środkowe obrońcy do kupienia w FIFA 22 Ultimate Team | Najlepsi pomocnicy do kupienia w FIFA 22 Ultimate Team

Źródło : https://www.dexerto.com/fifa/fifa-22-futties-best-of-1863129/