FIFA 22 FUT, dzięki tej sztuczce będziesz miał Messiego w drużynie


FIFA FUT 22, od dziś za pomocą bardzo prostej sztuczki możesz odblokować Lyon Messi dla swojej drużyny. Właśnie tak.

FIFA 22 FUT, dzięki tej sztuczce możesz mieć Messiego w drużynie

Kiedy mówimy o FIFA 22, nie mówimy o grze wideo takiej jak inne, ale prawdziwego zjawiska kulturowego, społecznego, sportowego i gospodarczego. Jak co roku, tytuł opracowany przez Candesi di EA sports zwraca na siebie uwagę milionów fanów piłki nożnej. W tym sensie również biorąc pod uwagę schyłek i koszmarny rok ePiłka nożna, który miał koszmarną premierę, FIFA po raz kolejny trzyma tron ​​najlepszej sportowej symulacji roku.

I to oczywiście tryb FUT jeszcze bardziej zwiększa tytułowe drzwi, do tego stopnia, że ​​gracze robią filmy, w których reagują na swoje oficjalne karty. I często kończy się to źle, jak w przypadku środkowego napastnika Rossoneri Olivier Giroud, który skomentował z mieszaniną goryczy i gniewu: „39 prędkości?! Mój synek jest szybszy ”.

Dla wszystkich, którzy utknęli z kartami takimi jak Giroud, jest ważna wskazówka, która pozwoli ci natychmiast odblokować Lionela Messi.

Sposób na zdobycie Messiego w FUT 22

Pakiety Twitch Prime z Messim
Pakiety Twitch Prime z Messim

Jest marzeniem milionów graczy FIFA 22, Lionel Messi. Mieć pchła w FUT, we własnym zespole, zawsze pozwala graczom zmieniać gry. Niezależnie od tego, czy to Rivals, Squad Battle, czy FUT Champions, leworęczny Argentyńczyk zdecydował się w ostatnich latach na wiele wyścigów, wirtualnych i innych.

A teraz możesz go odblokować dla swojego zespołu. Aby to zrobić, musisz postępować zgodnie z bardzo prostą procedurą. Musisz najpierw wprowadzić ten link, wybierz numer działki 3 i zaloguj się na swoje konto Twitch Prime, który jest bezpłatny, jeśli masz Amazon Prime. Gdy to zrobisz, zawsze postępując zgodnie z procedurą, będziesz musiał połączyć swoje konto EA, którego używasz do gry w FUT 22, z danym kontem, dzięki czemu możesz mieć ten bardzo bogaty pakiet na swoim koncie.

Pakiet zawiera następujące elementy:

  • 7 rzadkich przedmiotów gracza
  • 2 graczy wybiera OVR 82+

Czytaj także -> Red Dead Redemption, słynny aktor sugeruje: „To byłby fajny film”

Przeczytaj także -> Fortnite rozdział 3, oto jak szybko awansować

  • 12 rzadkich przedmiotów użytkowych
  • Lionel Messi na wypożyczeniu na 12 meczów

Ważna liczba meczów, która pozwoli ci awansować w dywizji lub zebrać kilka zwycięstw w Mistrzostwach FUT. A jeśli użyjesz go w meczach towarzyskich, gdzie umowy nie wygasają, możesz mieć Messiego na zawsze.Źródło : https://d1softballnews.com/fifa-22-fut-with-this-trick-you-will-have-messi-in-the-team/