FIFA 22 Brak usterki i dlaczego jest kontrowersyjna


Usterka bez strat powraca z nawiązką w grze FIFA 22. Dowiedz się o niej i dowiedz się, jak uniknąć zbanowania.

W serii EA Sports FIFA Glitches od lat pozostają tym samym starym elementem. Usterka pozwala wyjść z gry bez ponoszenia strat. Z tego powodu gracze mogą pominąć każdą grę, w której przegrywają i awansować swoje szeregi, grając w te, w których wygrywają. FIFA niestety nie zapobiega błędom bez strat. Gracze FIFA, którzy lubią grać w FUT Champs i wiele innych trybów gry, są sfrustrowani faktem, że zawsze muszą opracowywać nowe strategie, aby przetrwać w grze.

Czym jest usterka bez strat w grze FIFA 22

Cóż, dzięki wirusowemu filmowi Apexskillz TikTok, który sprawił, że No Loss Glitch stał się wirusowy publicznie. Wyjaśnił, w jaki sposób gracze mogą wykorzystać błąd No Loss Glitch, aby uniknąć przegranej, nawet po zdobyciu gola i pozornie, że są bliscy przegranej.

Możesz użyć tej usterki aby szybko zakwalifikować się do trybu FUT Champions, ale stanowczo potępiamy ten akt, w przeciwnym razie możesz zostać wciągnięty na czarną listę w dowolnym momencie, ponieważ EA sprawdziło, że problem został naprawiony, a teraz zbada wszystkie konta, które korzystały z Nie Usterka strat.

Jeśli chodzi o to śledztwo, gracze, którzy korzystali z tej usterki, zostaną zablokowani zarówno na konsolach, jak i na PC. W związku z tym nie ma on żadnego potencjalnego zastosowania, ponieważ przez krótki czas używasz go nawet do skakania wyżej w trybie czempiona, ale co dalej? EA znajdzie Twoje konta i zablokuje dostęp do gry. Więc lepiej trzymać się z daleka od takich haniebnych działań.Source : https://gameinfinitus.com/news/fifa-22-no-loss-glitch-and-why-is-it-controversial/