FIFA 22 będzie zawierać nowe zestawy retro


Wspaniale jest widzieć, że FIFA 22 wciąż otrzymuje ciekawe aktualizacje, mimo że premiera gry FIFA 23 to tylko kwestia czasu. Do FIFA 22 Ultimate Team trafiają nowe zestawy retro, które według GiveMeSport.com są dość kultowe.

Nowe stroje retro będą dostępne dla tych graczy FIFA 22, którzy zechcą zanurzyć się w sezonie 5. Z listy wynika, że ​​jest wiele do zabawy dla tych, którzy są zagorzałymi fanami tej gry!

Mnóstwo angielskich klubów

Oto niektóre z najważniejszych klubów, które wraz z nadejściem nowej aktualizacji otrzymają zestawy retro:

  • Manchester City z 1969 r.
  • Liverpool z 1982 roku, w którym drużyna wygrała Ligę i Puchar Ligi
  • Leeds z 1992 roku
  • Tottenham z 1961 r

Uwzględniono jednak również kluby z innych krajów, takie jak Mediolan, Real Madryt i inne.

Oto część opisu filmu EA SPORTS:

Dodatkowo, ciesz się przerobieniem bramkarza, prawdziwą fizyką piłki, wybuchowym sprintem, nową taktyką ataku, jeszcze bardziej wciągającą rozgrywką w meczu, dużymi (niemieckimi) momentami gola i bardziej fundamentalnymi postępami na boisku. Dowiedz się więcej o rozgrywce w FIFA 22 w naszych notatkach na boisku: http://x.ea.com/69434

Oczekuje się, że FIFA 23 pojawi się we wrześniu 2022 roku, co oznacza, że ​​mamy tylko 6 miesięcy na czekanie. EA wprowadza pewne ulepszenia do każdego nowego tytułu serii i możemy się spodziewać, że firma będzie postępować w ten sam sposób w przypadku FIFA 23. Możemy również oczekiwać, że na okładce pierwszej okładki znajdą się utalentowani i młodzi gracze. gry, takie jak Sancho, Haaland lub inne. Prawdopodobnie Messi i Ronaldo nie będą już mieli takiej szansy i jest to zrozumiałe.

FIFA 22 jest obecnie dostępna na PlayStation 4, Xbox Series X i Series S, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Google Stadia i Windows PC.

Źródło : https://hithardnews.com/2022/03/26/fifa-22-will-be-featuring-new-retro-kits/