Fani zachwycają się niesamowitym tempem 60-letniego szefa Newcastle Steve’a Bruce’a w wirusowym klipie z FIFA 22


„Nigdy w życiu nie biegał tak szybko!”: Fani zachwycają się niesamowitym zwrotem tempa 60-letniego menedżera Newcastle, Steve’a Bruce’a w wirusowym klipie z gry wideo FIFA 22, gdy wyprzedza swoich własnych graczy

  • Menedżer Newcastle, Steve Bruce, odegrał dużą rolę w popularnym teledysku do gry FIFA 22
  • 60-latek był widziany sprintem na boisku podczas świętowania zwycięstwa
  • Bruce mijał graczy z Newcastle, a fani uznali to za nierealne
  • Były obrońca słynął z całkowitego braku tempa i sam z tego kpiłFani zareagowali śmiechem w mediach społecznościowych na wirusowe wideo menedżera Newcastle, Steve’a Bruce’a, pokazującego niesamowity zwrot tempa podczas świętowania w nowej grze FIFA 22.

Wideo, które ma ponad 50 000 polubień na Twitterze, zostało opublikowane w czwartek rano i pokazuje, że Bruce świętuje zwycięstwo w rzutach karnych, wybiegając ze swojego obszaru technicznego, pozostawiając swoich graczy w Newcastle na śmierć.

60-latek nie jest w ogóle znany ze swojej szybkości – nawet podczas swoich dni gry w Manchesterze United – a fani zareagowali z zachwytem na nierealistyczne wideo.

W sieci pojawił się film, w którym Steve Bruce pokazuje niesamowite tempo w nowej grze wideo FIFA 22

Awatar 60-latka w grze był widziany, jak przelatywał obok jego młodszych graczy z Newcastle

Awatar 60-latka w grze był widziany, jak przelatywał obok jego młodszych graczy z Newcastle

Jeden z fanów napisał na Twitterze: „Wiedziałem, że tempo FIFA było kłamstwem, gdy Steve Bruce wyprzedził cały zespół Newcastle”.

Inny powiedział: „Nie widzę powodu, dla którego nie gra na środkowym obronie Newcastle”.

Jedna osoba napisała: „Ahaha nigdy w życiu nie biegał tak szybko”, a czwarta powiedziała: – Spójrz na prędkość dużego Bruceya.

Tymczasem inny używany Twitter napisał: „Prędkość Bruce’a – znaleźliśmy naszego szybkiego środkowego obrońcę – który nie boi się postawić głowy na bloku”.

Fani zareagowali śmiechem w mediach społecznościowych na wizerunek Bruce'a w nowej grze wideo

Fani zareagowali śmiechem w mediach społecznościowych na wizerunek Bruce’a w nowej grze wideo

Bruce był znany z braku tempa podczas swoich dni jako środkowy obrońca w swojej karierze, która obejmowała 20 lat i prawie 1000 występów.

Obrońca grał ponad 400 razy dla Manchesteru United i był kapitanem ich pierwszego w historii tytułu Premier League w 1992 roku, a także grał dla takich jak Gillingham, Norwich i Birmingham. Bruce nigdy nie był ograniczony przez Anglię.

Menedżer Newcastle wyśmiewał się nawet z własnego braku tempa podczas swoich dni w Manchesterze United, na konferencji prasowej z Sir Alexem Fergusonem przed meczem Ligi Mistrzów w IFK Gothenburg w 1994 roku.

Reporter telewizyjny zapytał Fergusona na konferencji prasowej: „Uważamy, że w Szwecji jesteście silną drużyną, której słabością jest powolność w centrum obrony”.

Menedżer Newcastle Bruce kończy 61 lat pod koniec tego roku i nie grał od 1999 roku

Menedżer Newcastle Bruce kończy 61 lat pod koniec tego roku i nie grał od 1999 roku

Bruce (na czerwono) słynie z całkowitego braku tempa, nawet podczas swoich dni gry

Bruce (na czerwono) słynie z całkowitego braku tempa, nawet podczas swoich dni gry

„Mówisz o mnie?” Bruce wtrącił uśmiechając się. „Oczywiście Szwedzi nie są zbyt dobrymi sędziami naszej gry. Jeśli mówisz o mnie, prawdopodobnie masz rację.

„Ale Gary Pallister jest najszybszym środkowym obrońcą w Anglii, prawdopodobnie jednym z najszybszych w Europie. Jest szybki, ale jego partner (Bruce) jest na pograniczu powolny… mówią tak od 20 lat.

Fani będą mogli regularnie zmuszać Bruce’a do sprintu do St James Park, gdy nowa gra FIFA 22 wyjdzie 1 października.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=E76C1D2F04B34E54A5AA085649947918&url=https%3A%2F%2Fwww.dailymail.co.uk%2Fsport%2Ffootball%2Farticle-10021525%2FFans-marvel-60-year-old-Newcastle-boss-Steve-Bruces-incredible-pace-viral-clip-FIFA-22.html&c=6803409675473694988&mkt=fr-fr