EA Sports popełnia błąd Kylian Mbappe z darmową grą FIFA 22 Next Generation


Wszyscy gracze, którzy grali w FIFA 22 tylko raz od premiery do 14 stycznia 2022 roku na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S lub PC przez Origin i Steam, otrzymają losową nagrodę „The Next Przedmiot niezbywalny pokolenia.

Ładowanie wideo

Film niedostępny

2021/22 Rejestracja do ePremier League już otwarta

EA Sports wypuściło przedmiot piłkarski Kylian Mbappe FIFA 22 Next Generation Player z inną pozycją niż pierwotnie reklamowana.

W ramach nowej kampanii „Następna generacja” EA udostępniło sześć nowych piłkarzy do FIFA Ultimate Team, a każdy gracz FIFA otrzyma losowo jedną z tych kart, jeśli grał w FIFA 22 tylko raz od premiery do 14 stycznia 2022 r. na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S lub PC przez Origin i Steam.

Te przedmioty gracza zaczęły być udostępniane kwalifikującym się graczom FIFA od wczoraj, ale gracze, którzy otrzymali przedmiot Mbappe nowej generacji, zauważyli dużą różnicę w jego karcie od tego, co pierwotnie reklamowano.

Wraz z Mbappe, w ramach kampanii Next Generation dostępnych jest pięciu innych graczy, w tym Eduardo Camavinga z Realu Madryt, Phil Foden z Man City, Jude Bellingham z Borussii Dortmund, Theo Hernandez z AC Milan i Christian Pulisic z Chelsea.

W promocji nowej kampanii Mbappe był reklamowany jako 86-stopniowy lewicowiec, pozycję, którą pierwotnie grał, kiedy włamał się do pierwszego zespołu AS Monaco na początku swojej kariery.

Jednak wraz z wprowadzeniem elementów piłkarzy nowej generacji, gracze FIFA, którzy otrzymali Mbappe, otrzymali Francuza jako 86-stopniowego napastnika, a nie lewego skrzydłowego.

W grze FIFA 22 podstawowym złotym zawodnikiem Mbappe jest napastnik z oceną 91 i jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych graczy w FUT, więc jego karta jest teraz napastnikiem, a nie lewicowym, zabiera dużą część specjalność jego przedmiotu nowej generacji.

Wielu graczy otrzymało ten przedmiot i zgłosiło się do mediów społecznościowych, aby narzekać na błąd popełniony przez EA, aw świetle wpadki EA tymczasowo zablokowało dystrybucję przedmiotów gracza nowej generacji.

W trzyczęściowym wątku z konta EA FIFA Direct Communication na Twitterze EA stwierdziło: „Tymczasowo wyłączyliśmy dystrybucję pakietu przedmiotów dla piłkarzy nowej generacji na czas, gdy pracujemy nad rozwiązaniem problemu. Zaktualizujemy ten wątek po włączeniu dystrybucja ponownie.Mbappe otrzymał niewłaściwą pozycję w FIFA 22 Ultimate Team
(

Obraz:

Menedżer piłkarski 2022)

„Wspomniany powyżej problem polegał na tym, że Kylian Mbappe Player Item był niepoprawnie ustawiony na Striker (ST), kiedy miał być lewym skrzydłem (LW). Pracujemy nad aktualizacją pakietu przedmiotów dla graczy nowej generacji o właściwą wersję wcześniej ponownie umożliwiamy dystrybucję pakietu.

„Gracze, którzy otrzymali wersję Kylian Mbappe ST, otrzymają prawidłową wersję LW, gdy zidentyfikujemy graczy, których to dotyczy. Może to trochę potrwać. Ponownie, aktualizacje będą udostępniane tutaj, gdy będą dostępne”.

Ze względu na czas, jaki zajmuje obecnie rozwiązanie problemu, podejrzewa się, że EA może zmienić wszystkie obecne karty Mbappe Next Generation w obiegu ze ST na LW, zamiast dawać każdemu obecnemu właścicielowi Mbappe Next Generation wersję LW, a także wersję ST .

Mirror Football zaktualizuje ten artykuł po opublikowaniu nowych informacji.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Źródło : https://www.mirror.co.uk/sport/football/news/ea-sports-make-kylian-mbappe-25703126