EA Sports ogłasza Lele Adani jako nowy wpis w komentarzu technicznym do gry FIFA 22 – ZazoGame


Dziś EA SPORTS™ ogłosiło, że Lele Atanisłynny komentator telewizyjny i były piłkarz będzie nowym komentatorem technicznym włoskiej wersji FIFA 22, teraz dostępny w przedsprzedaży. Adani został wybrany do tej roli na podstawie jego doświadczenia i wiedzy na boisku oraz jego stylu jako energicznego i angażującego komentatora.

Dzięki technologii HyperMotion nowej generacji ** dostępnej na PlayStation 5, Xbox Series X | S i Stadia, FIFA 22 będzie najbardziej autentycznym doświadczeniem piłkarskim w historii, a Adani zaoferuje swoje doświadczenie zarówno jako zawodowy piłkarz, jak i komentator telewizyjny. Niepowtarzalny styl Adani, który podkreśla waleczność graczy i zwraca szczególną uwagę na dynamikę boiska, jest naturalnym wyborem dla doświadczenia, jakie zapewnia HyperMotion.

Dwa nowe wpisy w EA SPORTS do gry FIFA 22

„Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić rozpoczęcie współpracy z EA SPORTS, począwszy od FIFA 22. Bycie głosem komentarza technicznego do najbardziej prestiżowej i autentycznej piłkarskiej gry wideo sprawia, że ​​jestem bardzo dumny. Poświęcę się z całym swoim entuzjazmem i pasją, aby zapewnić innowacyjny komentarz, który łączy aspekt techniczny i uczucia dla wszystkich fanów FIFA i ogólnie naszej ukochanej piłki nożnej… Vamos! ” skomentowała Lele Adani.

Lele Atani dołączy do EA SPORTS Pierluigi Pardopotwierdzony przez swój ósmy sezon z rzędu jako głos komentarza do FIFA 22. Znany dziennikarz, prezenter i komentator komentuje debiut Adaniego obok niego:

„Cieszę się, że przedłużyłem współpracę z EA SPORTS. Bycie oficjalnym głosem FIFA 22 to niezrównane uznanie, a także świetna zabawa, ponieważ, choć ze skromnymi wynikami, jestem graczem. Przybycie Lele to świetna wiadomość i nie mogę się doczekać, aby połączyć ją z jej wyjątkowym stylem i pasją do niego. Będziemy się dobrze bawić! ”, powiedział Pierluigi Pardo.

Nowy duet, który będzie komentował FIFA 22, będzie częścią nowego sezonu innowacji i fundamentalnych ulepszeń rozgrywki, które jeszcze bardziej przybliżą tytuł do rzeczywistości.

Coraz bardziej autentyczny

„Lele Adani to kultowa osobowość w świecie futbolu, a jej doświadczenie jako piłkarza na najwyższym poziomie, a teraz jako niesamowitego komentatora, będzie stanowić wielką wartość dodaną” – powiedział. Maurizio Finocchiaro, Kierownik Kraju dla Włoch przez EA. „Tegoroczny tytuł przyniesie najbardziej autentyczne i realistyczne wrażenia w historii. Cieszymy się, że możemy dodać wiedzę i spostrzeżenia Lele do włoskiej wersji FIFA 22”.

Dostępna w przedsprzedaży gra FIFA 22 została opracowana przez EA Vancouver i EA Romania i będzie dostępna na całym świecie od 1 października 2021 r. na PlayStation®5, Playstation 4, Xbox One, Xbox Series X | S, PC przez Origin ™, Steam i Stadia, PlayStation®4 i Xbox® One. Edycja Legacy gry FIFA 22 będzie dostępna na Nintendo Switch™. Dołącz do społeczności EA SPORTS FIFA na Facebooku i Instagramie lub śledź nas na Twitterze @easportsfifa.Źródło : https://zazogame.com/en/ea-sports-announces-lele-adani-as-the-new-entry-of-fifa-22-technical-commentary/