EA odpowiada na graczy FIFA 22 dotkniętych włamaniem na konto


EA SPORTS zareagowało na trwający problem z hakowaniem kont FIFA 22, ale może to nie być odpowiedź, której szukają fani Ultimate Team.

Każdy, kto grał w FIFA Ultimate Team przez kilka lat, wie, że zwykle jest kilka „oszustw” i hacków, których należy unikać, gdy ludzie próbują zabrać twoje karty i monety.

Chociaż EA przez lata zwiększało swoje bezpieczeństwo, te hacki i oszustwa nadal stanowią problem, a niektórzy wielcy gracze FIFA 22 padli ofiarą nowego włamania, w którym składa się ich konto, a ich monety są zabierane.

Ten nowy „hack” podobno polega na tym, że gracze udają się do pomocy technicznej EA, rozpoczynają czat pomocy na żywo i chcą zmienić adres e-mail konta EA, aby mogli uzyskać dostęp do konta PlayStation lub Xbox, na które celują. Stało się to dość powszechne, a ofiarami padają niektórzy znani gracze.

EA SPORTS

Gracze FIFA 22 dotknięci skandalem hakerskim zostali pozostawieni na lodzie.

Oświadczenie EA w sprawie przejęć kont FIFA 22

Niektórzy z najlepszych streamerów i handlowców stracili wiele milionów monet, bez większego wsparcia ze strony EA SPORTS w kwestii naprawienia tego problemu.

Po rozmowie z niektórymi graczami, których to dotyczy, Dexerto zdołał uzyskać od EA oświadczenie na temat nowego „hacka”, a giganci gier wideo zachęcali graczy do upewnienia się, że ich konta są tak bezpieczne, jak to tylko możliwe.

„Zostaliśmy poinformowani o ostatnich próbach przejęcia konta i obecnie prowadzimy dochodzenie”, EA powiedział David Purcell z Dexerto.

To stwierdzenie może nie być radykalną zmianą, na którą liczą gracze, na którą mają wpływ, ale wydaje się, że w pewnym momencie nadejdzie dalsza pomoc. Chociaż, kto wie, kiedy to nastąpi.

Jak widzieliśmy wcześniej, gracze mogą nie być w stanie odzyskać wszystkich, jeśli w ogóle, utraconych monet, ale jeśli stracili karty w wyniku przejęcia konta, powinni móc je odzyskać wkrótce.

Jeśli coś się zmieni, będziemy mieć aktualizacje.

Źródło : https://www.dexerto.com/fifa/ea-respond-to-fifa-22-players-affected-by-account-hacks-1735062/