EA bada usterkę w grze FIFA 22, umieszczając graczy na rynku transferowym


Nowe aktualizacje są dodawane na dole tej historii…

Oryginalna historia (opublikowana 05 października 2021 r.):

Jeśli lubisz grać w sportowe gry wideo, być może dobrze znasz serię FIFA EA (Electronic Arts). EA wydało najnowszą 29. edycję serii — FIFA 22 — w tym roku 1 października.

Ta gra wideo jest dostępna do grania na różnych platformach do gier, w tym Xbox, PlayStation, Google Stadia, Nintendo Switch i Windows. Wiele aspektów tej gry można kontrolować za pomocą aplikacji FIFA 22 Companion.

Aplikacja Companion to miejsce, w którym możesz robić takie rzeczy, jak edytowanie swojego zespołu, dostosowywanie stadionu, odbieranie nagród, kupowanie i sprzedawanie zawodników i wiele więcej. Ta aplikacja jest dostępna zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS.

Jednak niektórzy użytkownicy mają problemy z funkcją Transfer Market w aplikacji Companion. Rynek transferowy to miejsce, w którym możesz kupować lub sprzedawać graczy w globalnej społeczności FUT.

Zgodnie z raportami gracze nie mogą wystawiać swoich graczy na rynku transferowym i zamiast tego otrzymują komunikat o błędzie. To uniemożliwia im sprzedawanie graczy.

Wydanie towarzyszące FIFA
(Źródło)

Czy ktoś jeszcze tego doświadcza? Otrzymuję komunikat o błędzie, gdy próbuję wystawić moją (zbywalną) grzywę, ale mogę wystawić losową liczbę 75 w sumie w porządku. (Źródło)

Hej chłopaki, grałem już 10 godzin bez PS4, aw aplikacji internetowej nie mogę sprzedać ani przenieść żadnego gracza, który jest w moim składzie. ktoś z tym samym problemem?? Chcę je sprzedać, aby dokonać wymiany, ale kiedy próbuję przenieść je na listę transferową, pojawia się komunikat, że wystąpił błąd podczas ładowania. (Źródło)

Za każdym razem, gdy próbują dodać dowolnego gracza do listy handlowej, nie pojawia się on w aplikacji towarzyszącej. Jest to irytujący problem, który niepokoi wielu graczy.

Jeśli masz do czynienia z tym samym problemem, nie ma się czym martwić. Wsparcie EA już potwierdziło ten problem i jest on obecnie badany.

Co więcej, firma stara się jak najszybciej rozwiązać ten problem. Jednak nie podano ETA, kiedy dokładnie ten błąd zostanie naprawiony. Mamy nadzieję, że wkrótce się to wyjaśni i wszystko wróci do normy.

FIFA-companion-issue_acknowledged
(Źródło)

Obecnie nie ma tymczasowego obejścia tego problemu z aplikacją FIFA 22 Companion, które pojawiły się w naszej wiadomości. Ale będziemy Cię informować o tym błędzie, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Jeśli ten sam problem Cię denerwuje, możesz podzielić się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej. Możesz również zapoznać się z innymi materiałami związanymi z grami w naszej dedykowanej sekcji gier.

Aktualizacja (październik 06)

IST 12:28: EA od tego czasu wyszło, aby rzucić światło na ten problem, wyjaśniając, co powoduje usterkę podczas umieszczania graczy na rynku transferowym. Poniżej fragment.

Podczas wystawiania przedmiotu na rynku transferowym FUT, jeśli cena wywoławcza była o jeden przyrost niższa od ceny Kup teraz, gracze mogli otrzymać błąd uniemożliwiający wystawienie przedmiotu na rynku transferowym.

Aktualizacja tytułu nr 1 (TU nr 1) będzie wkrótce dostępna dla wersji gry FIFA 22 na PC (Origin/Steam) oraz Stadia i będzie zawierać poniższe zmiany. Aktualizacja nr 1 będzie dostępna dla wersji gry FIFA 22 na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S w późniejszym terminie.
Źródło

Aktualizacja jeszcze się nie ukazała, ale EA twierdzi, że wkrótce będzie dostępna dla wersji Fifa 22 na PC i Stadia.

PiunikaWeb zaczynał jako strona internetowa poświęcona wyłącznie dziennikarstwu śledczemu technologicznemu, skupiająca się głównie na wiadomościach „złamanych” lub „ekskluzywnych”. W krótkim czasie nasze historie zostały podchwycone przez takie firmy jak Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors i wiele innych. Chcesz wiedzieć więcej o nas? Udaj się tutaj.

Source : https://piunikaweb.com/2021/10/06/ea-investigating-fifa-22-glitch-with-listing-players-in-transfer-market/