Dubliński artysta Aches projektuje specjalny zestaw Dublin do „FIFA 22”


Limitowana edycja zestawu, dostępna w grze od 4 kwietnia, została zaprojektowana przez artystę z Dublina, aby reprezentować miasto.

Zestaw jest odzwierciedleniem charakterystycznego stylu artysty, a zestaw oferuje jasną grafikę wraz z charakterystycznymi dla niego efektami w stylu graffiti.

Najbardziej znany ze swoich malowideł ściennych i graffiti w różnych irlandzkich miastach, Aches bez trudu wkroczył do cyfrowego świata dzięki temu wyjątkowemu zestawowi.

Tegoroczna edycja „FIFA” po raz pierwszy pozwala graczom dostosować swoje stroje w grze, a projekt Aches będzie dostępny w trybie Ultimate Team gry.

Biorąc pod uwagę, że w Ultimate Team chodzi o indywidualną tożsamość i ekspresję, projekt Achesa pomoże graczom wyróżnić się na boisku, a jego nienaganny projekt plasuje się na równi z koszulką Danii z Mistrzostw Świata 1986 lub kultowym meksykańskim strojem na Mistrzostwa Świata 1998 pod względem legendarnych projektów strojów.

„FIFA 22” była najlepiej sprzedającą się grą w Wielkiej Brytanii i Irlandii w zeszłym roku z wygodną przewagą, co oznacza, że ​​prace Aches będą oglądane przez miliony graczy na całym świecie.

Aby uczcić ten irlandzki wkład w świat „FIFA”, rozdajemy kopię gry i koszulkę podpisaną przez samego Achesa.

Wszystko, co uczestnicy muszą zrobić, to wejść na nasze konto na Instagramie i mieć oczy szeroko otwarte na post.

Źródło : https://entertainment.ie/gaming/aches-fifa-22-518579/