Dowiedz się, jak zbierać nagrody Twitch Prime Gaming dla FIFA 22


Nagrody Twitch Prime Gaming są przyznawane każdemu posiadaczowi usługi Amazon Prime Gaming. Automatycznie otrzymujesz dostęp do Amazon Prime Gaming jako członek Amazon Prime. Konto Amazon Prime nie jest bardzo kosztowne, a jeśli nie odebrałeś swoich zalet Amazon Prime Gaming, tracisz.

Będziesz mógł zdobywać darmowe nagrody w wielu grach wideo dzięki Amazon Prime Gaming. Członkowie Amazon Prime Gaming, którzy połączyli swoje konta z Twitchem, mogą otrzymać darmowe obiekty w grze i nagrody od Warframe, Świat czołgów, Avengers Marvelaoraz różne gry wideo, które nawiązały współpracę z Amazon. Przejdź do najważniejszej strony internetowej, aby zobaczyć całą listę kontrolną gier wideo, które zapewniają nagrody.

Osoby z kontem Amazon Prime Gaming mogą otrzymać darmowe nagrody za udział w FIFA 22. Zadeklaruj te nagrody jak zwykle, ponieważ istnieje osiem pakietów gier, których nie możesz już zadeklarować. Tak szybko, jak pojawił się pakiet lipcowy, nie będziesz mógł powiedzieć Prime Gaming Pack #9, pakiet na czerwiec.

Dowiedz się, jak zadeklarować Prime Gaming Packs dla FIFA 22

W tej chwili może nie być określenia, kiedy pojawi się lipcowa nagroda dla graczy FIFA 22. Na razie wydaje się, że wszyscy są złapani dzięki Prime Gaming Pack #9. Po odebraniu czerwcowej nagrody sprawdzaj dzień po dniu, czy Prime Gaming Pack #10 jest dostępny na rynku. Powiedzmy, że Prime Gaming Pack dla FIFA 22:

 1. Przejdź do swojego konta Twitch, przejdź do Ustawień, po czym Połączenia.
 2. Upewnij się, że Twoje konto Amazon jest połączone z kontem Twitch. Jeśli nie, przejdź dalej i dodaj go teraz.
 3. Przejdź do strony internetowej Prime Gaming, aby zapoznać się z aktywnościami EA Sports FIFA 22.
 4. Kliknij ofertę, którą chcesz zadeklarować.
 5. Amazon wyśle ​​Ci treść tekstową z potwierdzeniem, a także zostaniesz wysłany do witryny internetowej EA, aby się zameldować.
  1. Jeśli już połączyłeś swoje konto EA z kontem Amazon, przejdź do kroku siódmego.
 6. Zarejestruj się na swoim koncie EA
 7. Zostaniesz przekierowany na inną stronę internetową z pytaniem, czy na pewno chcesz zadeklarować Pakiet gier. Idź dalej i kliknij zadeklaruj.
 8. Początek FIFA 22 na wybranej platformie.
  1. Jeśli już masz FIFA 22 otwórz, zamknij sport i otwórz go ponownie.
 9. Przejdź do grupy końcowej.
 10. Przejdź do Moje pakiety i zdobądź nagrodę Prime Gaming Twitch.

Nagrody czerwcowe są jednak dostępne dla każdego, zwykle obejmują:

 • Jedna ikona 90+ OVR Mortgage Prime (10 meczów) – jedna na każdego z trzech wybranych przez uczestników
 • Siedmiu Złotych Niepospolitych Graczy
 • Pakiet 12 niepospolitych materiałów eksploatacyjnych
 • Dwie min 82+ OVR Złoty Niezwykły Uczestnik Wybierz

Nawet jeśli Twoja subskrypcja Amazon Prime zostanie zakończona, nagrody te będą nadal dostępne w Twojej grze; po prostu pamiętaj, aby powiedzieć je przed zakończeniem subskrypcji Prime w Amazon.Źródło : https://aitechgear.com/find-out-how-to-accumulate-twitch-prime-gaming-rewards-for-fifa-22/