Do FIFA: Kobieta włamuje się do konta FIFA 22 swojego byłego i w ramach zemsty zabiera jego drużynę do najniższej ligi | Ruetir


Redakcyjny: Hazard / Facebook / Świergot / Relacja / Instagram / Discord

Jeśli jest coś, czemu nie możemy zaprzeczyć, to fakt, że niejednokrotnie relacje miłosne są skomplikowane, co może skończyć się w straszny sposób i pozostawić ślady złości, a nawet nienawiści. Przerwy, których niektórzy ludzie nie mogą tak po prostu odejść, aw napadach złości i złośliwości starają się skrzywdzić osobę, którą kiedyś kochali, a teraz widzą jako wroga.

Możesz czytać: FIFA 23 będzie zawierać Bad Bunny i Rosalíę w nowej edycji gry

W ten sposób wielokrotnie widzieliśmy, jak w końcu puszczają fałszywe plotki wśród wspólnych znajomych lub na portalach społecznościowych, palą lub wyrzucają rzeczy z balkonów, a w przypadku par graczy, psują konsole lub kolekcje gier. Lub, jak w poniższym przypadku, niszczenie pracy, która kosztuje dużo czasu i pieniędzy, w grze wideo.

Tak zrobiła kobieta o imieniu Francesca Parman, która po tym, jak jej chłopak, który był fanem gry wideo FIFA 22, z nią zerwał, chciała sprawić, by poczuła ten sam ból, który czuła, gdy ją opuścił, wchodząc na jej konto i robiąc jej drużyna dotarła do najniższej ligi w grze. Historia została opowiedziana w odpowiedzi na pytanie TikTok: „Jaka jest najgorsza rzecz, jaką zrobiłeś swojemu byłemu po zerwaniu?”

Francesca Parman i TikTok

„To, co zrobiłem, to wziąłem jego wymarzony zespół i sprowadziłem go do najniższej ligi, co zajęło mi wiele godzin, ale było warto” – powiedziała niezadowolona kobieta.

Wykorzystał do tego miliony, które jego były partner miał w wirtualnych pieniądzach w FIFA, które wykorzystał na dewaluację drużyny i obniżenie jej z ligi. Jak komentuje, zrobił to, ponieważ: „Podczas całego mojego związku mój były grał w FIFA. Miał większą obsesję na punkcie FIFA niż na mnie. Kochał FIFA bardziej niż mnie, więc zhakowałem jego konto.”

(FUENTE)

#FIFA #Kobieta #hacks #exs #FIFA #konto #takes #drużyna #lowest #dywizja #zemsta #Tarreo

Źródło : https://www.ruetir.com/2022/09/09/to-fifa-woman-hacks-her-exs-fifa-22-account-and-takes-his-team-to-the-lowest-division-as-revenge-ruetir/