Data premiery gry FIFA 22, najnowsze funkcje, cena i więcej szczegółów


Jeśli jesteś miłośnikiem piłki nożnej to świetna wiadomość dla was wszystkich. FIFA, seria gier wideo, jest gotowa do premiery gry FIFA 22. FIFA to seria gier wideo związanych z piłką nożną, które są wydawane i rozwijane corocznie przez Electronic Arts. FIFA22 jest na skraju premiery. Wcześniej planowano jego uruchomienie w zeszłym roku, ale z powodu globalnej pandemii został opóźniony. Ale teraz nie będzie już opóźnień. Jeśli jesteś zapalonym graczem, jestem pewien, że znajduje się to na Twojej liście życzeń.

FIFA 22 to najnowsza wersja największej piłki nożnej już niedługo zapuka do twoich drzwi. Tutaj postaramy się podać wszystkie informacje dotyczące nowej edycji. Przyjrzyjmy się informacjom, takim jak daty wydania, koszty zakupu, oceny graczy i wiele innych.

FIFA poszła według określonego schematu w swoich nowych edycjach. FIFA 22 zadebiutuje 1 października 2021 roku. W 2003 roku, kiedy wypuściła swoją edycję, została uruchomiona w ostatnim tygodniu września. Możesz ją również zdobyć wcześniej, 27 września, zamawiając w przedsprzedaży najnowszą edycję. 11 lipca 2021 roku wystartował zwiastun, który pokazał grafikę i nowe funkcje gry. Ujawniła również tegoroczną gwiazdę okładki.

Ceny najnowszej edycji są takie same jak w zeszłym roku. W tegorocznej cenie FIFA 22 będzie kosztować 59,99 funtów w Wielkiej Brytanii i USA. Jeśli jesteś subskrybentem EA Play, możesz skorzystać z 10% zniżki na zamówienie w przedsprzedaży. Dostępna jest specjalna wersja, która kosztuje więcej niż wersja standardowa. Wersja specjalna zawiera dodatkową zawartość, taką jak dodatkowe paczki, przedmioty, zestawy i wiele innych. Ta wersja jest dostępna zarówno w wersjach do pobrania, jak i fizycznych kopiach.

Jakie są nowe funkcje gry FIFA 22?

FIFA 22 zawiera ponad 4500 nowych animacji, dzięki czemu możesz grać z większą intensywnością i responsywnością z innymi graczami.
Jedną z aktualizacji, na które czekali użytkownicy, jest tryb kariery i wreszcie zaktualizowany. Jest ulepszona sztuczna inteligencja i dostępnych jest wiele opcji transferu, które sprawiają, że gra jest bardziej realistyczna.
W najnowszej edycji FIFA jest ponad 100 ikon. Zawodniczki są również dodawane do profesjonalnych klubów.

Lista nowych funkcji jest długa. Zamów teraz i możesz skorzystać z rabatu na zamówienie w przedsprzedaży.

Source : https://webnewsobserver.com/2021/09/28/fifa-22-launch-date-latest-features-price-and-more-details/