Czy te gwiazdy zostaną usunięte z FIFA 22 Ultimate Team?


Kłopoty z policją zamiast występów na boisku. Pokażemy Ci piłkarzy, którzy wkrótce mogą przestać być częścią FIFA Ultimate Team.

Zbanowany z FUT: Gwiazdy i ich zbrodnie | © imago/EA Sports/EarlyGame

Każdego roku pojawiają się gracze, którzy są w grze na początku gry FIFA, a następnie są usuwani w trakcie sezonu. Pokazujemy Wam piłkarzy, którzy są już poza FIFA 22 – oraz tych, którzy mogą wkrótce zostać usunięci.

Benjamin Mendy został zbanowany już przed premierą. Lewy obrońca Manchesteru City słusznie nie jest już w FIFA Ultimate Team, ponieważ stoi w obliczu czterech zarzutów o gwałt. W styczniu rozpoczyna się jego proces.

Lucas Hernandez przed wyrokiem więzienia – wkrótce usunięty z FUT?

Gwiazda Bayernu Monachium Lucas Hernandez staje przed sądem w Madrycie. Francuzowi grozi kara więzienia za zlekceważenie zakazu zbliżania się od jego obecnej żony. Jeśli 25-latek faktycznie trafi do więzienia, z pewnością zostanie również usunięty z FIFA Ultimate Team.

Tak czy inaczej, naprawdę dziwna historia o bocznym obronie.

Everton zawiesił Sigurdssona – dlaczego nadal jest w Ultimate Team?

Historia byłej gwiazdy Premier League jest okropna. 31-latek jest podejrzany o molestowanie dzieci i logicznie został zawieszony przez Everton FC.

Dlaczego Mendy nie ma, a Sigurdsson wciąż jest, jest dla nas zagadką. Jednak środkowy ofensywny pomocnik może wkrótce nie być już dostępny w FUT. I słusznie.

Bissouma w areszcie – czy EA wkrótce go usunie?

Brighton & Hove Albion Yves Bissouma został wyprowadzony z nocnego klubu przez policję w kajdankach w październiku. Mówi się, że dokonał napaści seksualnej na kobietę, a jego klub nadal milczy o tym incydencie.

EA również nie skomentowała incydentu i pozostawia środkowego defensywnego pomocnika w grze. Jeśli sprawa zostanie zbadana, może również zostać usunięty z gry.

Karim Benzema na rozprawie za próbę szantażu

Supergwiazdę Realu Madryt Karim Benzemę można również znaleźć na tej liście. Francuz jest sądzony za próbę szantażowania byłego kolegę z drużyny Mathieu Valbuenę intymnym filmem w 2015 roku.

To po prostu niewiarygodne, że multimilioner wplątał się w tak tandetną historię. Właściwie to niewiarygodne, że strzelec jest celebrowany w sportowy sposób, ale on jest taką porażką poza boiskiem.

Ale cóż… gdybyśmy oceniali naszych idoli po ich zachowaniu, prawdopodobnie byśmy odwołali Cristiano Ronaldo od dłuższego czasu.

Czym jest więzienie FC w grze FIFA 22?

Społeczność (na przykład na Reddicie) teraz żartobliwie mówi, że tak wielu zawodowców jest przed sądem, że prawie wystarczy stworzyć cały klub.

Oczywiście zarzuty wobec gwiazd nie są zbyt zabawne – ale sympatia dla zblazowanych multimilionerów (mówiąc delikatnie) jest ograniczona. Tak więc FC Prison obejmuje graczy, którzy albo są już poza Ultimate Team, albo mogą wkrótce wyjść.

Tak czy inaczej, EA powinna reagować i uważnie monitorować incydenty i rozprawy sądowe. Ponieważ wśród nich są przypadki, które wcale nie są zabawne i jeśli zarzuty się potwierdzą, ci gracze nie powinni już być w grze sportowej (w którą wszyscy gramy głównie dla zabawy).Source : https://www.earlygame.com/fifa/fifa-22-ultimate-team-removed-players/