Czy FIFA 22 nie działa? Jak sprawdzić stan serwera FIFA?


EA FIFA 22 jest prawdopodobnie jedną z najgorętszych gier wideo opartych na symulacji piłki nożnej. Podczas gdy natywny tryb gry jest przyjemny, jest to tryb gry online FUT, który wlewa całą gotówkę i utrzymuje zaangażowaną bazę uczestników. Podobnie jak większość dostępnych na rynku gier z usługami mieszkalnymi, FIFA 22 zazwyczaj napotyka na punkty niedostępne dla społeczności lub serwera. Ze względu na sam ogrom tytułu, przyczyna awarii serwera może wynikać z różnych przyczyn, począwszy od zaplanowanej konserwacji, a skończywszy na błędach po stronie serwera, które mogą zepsuć grę.

Tak więc, jeśli jesteś uczestnikiem FIFA 22 i obecnie zajmujesz się punktami serwera przez wiele godzin, musisz zacząć od sprawdzenia oficjalnej umowy na Twitterze EA FIFA w przypadku każdego zaplanowanego przestoju w zakresie konserwacji lub wymiany poprawki. Możesz przejść do strony pomocy technicznej EA, aby zobaczyć bieżące tablice sąsiedztwa dotyczące serwerów. Jeśli nie odkryjesz tweetów lub dyskusji, następnym najlepszym wyborem jest przejście do witryn internetowych innych firm, takich jak downdetector, w przypadku różnych skarg na awarię serwera.

Związane z: Czy Diego Maradona w FIFA 22?

W momencie publikacji artykułu downdetector pokazuje awarie głównego serwera w grze FIFA 22. Gracze z zupełnie innych elementów globu zgłaszają punkty z loginem i niedostępnością serwera gry.

Jakie są przeciwieństwa downdetectora?

Oprócz downdetectora możesz skorzystać z kolejnych portali.

  • Pingbreak
  • UptimeMate
  • Pingdom

Jeśli problem utrzymuje się dłużej niż co tydzień, lepiej skontaktować się z pomocą techniczną EA, aby ustalić i wdrożyć dostosowaną do Ciebie odpowiedź.

Za dodatkową opłatą w FIFA, sprawdź Jak zdobyć zestawy Wraith, Gibraltar i Octane Apex Legends w FIFA FUT lub Jak odblokować Olympus XL TIFO w FIFA? w poradnikach do gier Steam.

Źródło : https://steamgameguides.com/is-fifa-22-down-how-to-check-fifa-server-status/