Czego można się spodziewać po 2 serii przedsezonowej gry FIFA 22Nowe pakiety i nagrody pojawią się jeszcze dzisiaj, 2 września
o 18:00 czasu BST / 13:00 ET.

Zbliża się drugi tydzień przedsezonu FIFA 22 – a po rozpoczęciu zderzaka (choć z niewielkim opóźnieniem) do gry wprowadzono 100 nowych ofert specjalnych, a także SBC i nagrody dla FIFA 23.

Dla tych, którzy są nowicjuszami w Przedsezonie, EA daje szansę na rozpoczęcie następnej gry z mnóstwem przyzwoitych graczy – których można odblokować poprzez wyzwania. Tych piłkarzy można używać w bieżącej grze, ale także przenieść do FIFA 23.

KUP TERAZ: Samsung Odyssey Ark

Czego więc możemy się spodziewać?

Rzućmy okiem na to, co wyszło w zeszłym roku przed sezonem FIFA 21 – dzięki uprzejmości Reddita.

W zeszłym roku widzieliśmy, jak w drugim tygodniu pojawiły się pakiety pożyczkobiorców (w tym pakiet pożyczkowy 86-90), a także wypożyczenie ikony.

Były też paczki wypełnione 80+ ocenianymi napastnikami, obrońcami i pomocnikami – więc jeśli ostatni rok ma coś do zrobienia, drugi tydzień FIFA 22 Pre Season może być silniejszy niż pierwszy.

Jeśli chodzi o potencjalnych graczy pożyczkowych – w tym zakresie jest mnóstwo do wyboru. Wystarczy jedno szybkie spojrzenie na bazę danych EA, aby przywołać osoby takie jak Karim Benzema, Erling Haaland i Varane.

Nowe SBC

Jak dotąd, w ramach pierwszej partii, widzieliśmy wielu świetnych graczy wydanych w SBC. Nowe SBC uczciły wszystkich graczy, którzy przenieśli kluby, a wszystkie karty są na bardzo wysokim poziomie.

Widzieliśmy Romelu Lukaku dostępnego poprzez cele, podczas gdy Erling Haaland, Renato Sanches, Jules Koundé i inni byli dostępni przez SBC.

Dla ludzi, którzy nadal grają w tę grę, w grze wciąż pojawiają się niesamowite karty.

Pamiętaj, że nagrody przedsezonowe FUT nie są przenoszone od jednego dostawcy konsoli do drugiego (np. z linii konsol PlayStation na konsole Xbox i odwrotnie).

Zdobyć

Spodziewany czas premiery gry FIFA 23 w drugim tygodniu przed sezonem

Pomimo opóźnienia w pierwszym tygodniu, pierwsza partia zawartości jest już dostępna, z mnóstwem SBC i celów do ukończenia przez graczy.

Wszystkie nagrody przedsezonowe FIFA 22 są niewymienialne, a nagrody FUT 23 zdobyte w trakcie przedsezonowym zostaną przyznane do 13 października 2022 r. Nagrody FUT 23 można odebrać, logując się do FUT 23 do 14 listopada 2022 r.

Spodziewamy się, że w drugim tygodniu zobaczymy znacznie więcej poniższych elementów, kiedy spadnie. Następna duża partia treści pojawi się na 2 września o 18:00 czasu BST / 13:00 ET.

Videogamer.com jest obsługiwany przez czytnik. Kupując za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską. Dowiedz się więcej / Obrazy z Amazon Product Advertising API / Ostatnia aktualizacja 2022-09-01

FIFA 23 — Xbox One

Videogamer.com jest obsługiwany przez czytnik. Kupując za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską. Dowiedz się więcej / Obrazy z Amazon Product Advertising API / Ostatnia aktualizacja 2022-09-02

Videogamer.com jest obsługiwany przez czytnik. Kupując za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską. Dowiedz się więcej / Obrazy z Amazon Product Advertising API / Ostatnia aktualizacja 2022-09-01

Spodziewamy się, że druga partia nie tylko wyda więcej SBC ostatnich graczy, ale także zaleje rynek większą liczbą ofert specjalnych niż wcześniej. Będzie też okazja do zdobycia nagród w grze FIFA 23, w tym paczek, nagród dla graczy i premii do monet. To doskonały sposób na rozpoczęcie nowej wersji 30 września.

Jakie były nagrody za tydzień 1 przed sezonem FIFA 22?

Poniżej wymieniliśmy nagrody. Zgodnie z oczekiwaniami nie są one szczególnie ekscytujące – więc nie możemy się doczekać, aby w 2. tygodniu zetknąć się z graczami na wypożyczeniu.

 • Nagrody za cele na żywo w FUT Friendly – ​​ukończ cele związane z „Kick Start FUT 23” na żywo w FUT Friendly, aby zdobyć następujące nagrody w FUT 23:
  Pakiet startowy kopnięć 1:
  • 3 rzadkich złotych piłkarzy Serii A
  • 3 rzadkich złotych piłkarzy Bundesligi
  • 3 rzadkich graczy Gold Ligue 1
  • 3 rzadkich złotych piłkarzy Premier League
  • 3 rzadkich złotych graczy LaLiga
 • Rozgrzej się do FUT 23 – ukończ wyzwania budowania składu o ograniczonej powtarzalności, które odświeżają się co 48 godzin trzy razy, aby wypełnić cel grupowy i zdobyć następujące nagrody w FUT 23:
  Pakiet rozgrzewkowy 1:
  • Złote rzadkie kontrakty graczy x5
  • Pakiet dwóch rzadkich złotych graczy
Kiedy pojawi się druga partia przedsezonowej gry FIFA 22?

Nowe pakiety i nagrody pojawią się 2 września o 18:00 czasu BST/ 13:00 ET.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6311e94806c94ce1abb204abf39cda01&url=https%3A%2F%2Fwww.videogamer.com%2Fnews%2Ffifa-22-pre-season-batch-2%2F&c=8141831848094289313&mkt=fr-fr