„Co to jest?!” – Japhet Tanganga Spurs nie jest zadowolony z ocen FIFA 22


Obrońca Spurs, Japhet Tanganga, nie był najbardziej zadowolony, gdy na początku tego tygodnia dowiedział się o swoich ocenach FIFA 22.

W filmie wydanym dnia Ostrogi TV22-latek i koledzy z drużyny Sergio Reguilón i Matt Doherty zareagowali na to, jak najnowsza wersja gry, która ma zostać wydana 1 października, ocenia ich i można śmiało powiedzieć, że ten pierwszy nie był pod wrażeniem.

„Co to jest?!” wykrzyknął. „73?! Prawy obrońca, nie używam siebie, kto by tego używał?”

Tymczasem Reguilón i Doherty byli całkiem zadowoleni z ocen odpowiednio 81 i 78.

Gniew Tangangi jest uzasadniony faktem, że był jednym z najbardziej imponujących graczy Tottenhamu w ostatnich miesiącach. Pomimo zdobycia czerwonej kartki podczas ostatniego występu Spurs w Crystal Palace, urodzony w Hackney obrońca stał się kluczowym elementem obrony Nuno Espírito Santo i został nagrodzony Sky SportsZawodnik meczu w dniu otwarcia wygrywa z Manchesterem City.

Kredyt obrazu — obrazy PA

„Nie możesz mieć Doherty’ego w rankingu wyższym niż Tanganga”, jeden z fanów Spurs napisał na Twitterze w odpowiedzi na wideo. O rany! Proszę okaż trochę szacunku @JTanganga99, który jest jednym z naszych najlepszych obrońców i ma cały potencjał, aby stać się TOP graczem.

„Powinno być oceniane jako 78 i rzadkie” – skomentował inny.

„EA tak go brudziło” – zauważył jeden z fanów. „On przynajmniej powinien być nierzadkim złotem.”

Tanganga nie jest jedynym graczem Premier League, który źle zareagował na to, jak FIFA uważa ich w tym roku. Angielskie gwiazdy Declan Rice i Jack Grealish nie mogli powstrzymać się od śmiechu z powodu niskiej oceny tego pierwszego za tempo, a pomocnik West Ham United wykrzyknął: „Nie jestem wolny!”.

Co więcej, fani Arsenalu są również pokrzywdzeni, ponieważ The Gunners nie mają w tym roku graczy wysokiej jakości, co jest dalekie od poprzednich wcieleń gry.

Mając mniej niż dwa tygodnie, zanim FIFA 22 będzie dostępna do kupienia, spodziewaj się ciekawszych reakcji piłkarzy z całego świata w ciągu najbliższych kilku tygodni.Source : https://www.sportbible.com/football/football-what-is-this-spurs-japhet-tanganga-not-happy-with-fifa-22-rating-20210919