Błąd EA Play w grze FIFA 22 pozwala grać tak długo, jak chcesz


EA SPORTS otworzyło drzwi dla graczy FIFA 22 dzięki wcześniejszemu dostępowi do EA Play, dając im dostęp do ograniczonej czasowo wersji próbnej Ultimate Team, trybu kariery i wszystkiego innego. Niektórzy gracze nie zgadzają się jednak na 10-godzinne demo, ponieważ pojawiła się dodatkowa godzina usterki.

Gra jest dostępna przez krótki okres czasu, co oznacza, że ​​musisz racjonować swoje godziny.

Niezależnie od tego, czy nie możesz się doczekać gry z nowymi bohaterami FUT, ukończenia SBC, czy ukończenia wczesnego grindowania w celu zdobycia nowych kwalifikacji do Ligi Weekendowej Mistrzostw FUT, w grze FIFA 22 każdy znajdzie coś dla siebie.

Chociaż mamy przewodnik, jak zmaksymalizować ten czas, wraz z kilkoma wskazówkami dotyczącymi handlu FUT, a teraz pojawiła się nowa metoda na uzyskanie większej liczby godzin próbnych.

Usterka – pokazana przez YouTubera Milkydinho w poniższym filmie – jest stosunkowo prosta do zrobienia.

W tym roku jest jednak niewielkie zastrzeżenie dotyczące usterki i to jest fakt, że działa tylko dla graczy nowej generacji.

Włącz konsolę Xbox lub PlayStation.

Udaj się do odpowiedniego sklepu – sklepu Xbox lub PS Store.

Połącz swoje konta. Pobierz wersję Xbox Series X|S lub PS5.

Wyszukaj wersję gry na Xbox One lub PS4. Pobierz wersję poprzedniej generacji.

Zagraj w wersję próbną EA Play w obu wersjach, łącznie przez 20 godzin. Teraz, po wykonaniu tych kroków, będziesz mógł grać dwukrotnie dłużej – dzieląc swoje gry między starą konsolę i nową wersję. Nie jest to do końca nieograniczona metoda minionych lat, ale każda okazja, jaką społeczność otrzyma, aby podwoić swój czas gry przed wydaniem, zostanie wykorzystana.

Podsumowanie wiadomości:

  • Błąd EA Play w grze FIFA 22 pozwala grać tak długo, jak chcesz
  • Sprawdź wszystkie wiadomości i artykuły z najnowszych wiadomości i aktualizacji dotyczących gier.
Zastrzeżenie: Jeśli chcesz zaktualizować/edytować ten artykuł, odwiedź nasze Centrum pomocy. Aby uzyskać najnowsze aktualizacje Śledź nas na googjami AktualnościSource : https://www.bollyinside.com/news/ea-play-bug-in-fifa-22-lets-you-play-as-long-as-you-want