Bafana Bafana z RPA wykluczona z gry FIFA 22


Fani gier wideo z RPA będą rozczarowani, gdy dowiedzą się, że ich lokalna drużyna piłkarska została wykluczona z najnowszej wersji popularnego tytułu piłkarskiego EA Sports. FIFA 22, wydany 1 października 2021 roku, wykluczył z międzynarodowego składu Bafana Bafana z RPA.

Ci, którzy marzą o rozegraniu meczu fantasy, w którym Bafana Bafana (czyli Boys Boys) przeciwko Brazylii FIFA 22 będzie załamany, gdy dowie się, że reprezentacja RPA została usunięta z gry symulacyjnej piłki nożnej — co oznacza, że ​​nie są one dostępne w menu dla międzynarodowych drużyn.

Pomimo ostatnich zwycięstw, które zdaniem wielu zakwalifikują ich do przyszłorocznego Pucharu Świata, Bafana Bafana, która wcześniej była grywalna w FIFA 21, nie należą do legendarnych gwiazd futbolu z całego świata.

Misery kocha towarzystwo, ponieważ gospodarze Mistrzostw Świata FIFA 2010 nie byli jedynymi wykluczonymi z EA Sports FIFA 22 wydanie. Inne pominięte kontynentalne postacie wagi ciężkiej to Wybrzeże Kości Słoniowej, Egipt i Kamerun.

FIFA 22 Bafana BafanaInni, którzy odczuli ciężar FIFATopór to między innymi globalni giganci piłki nożnej z Ameryki Południowej, którzy pominęli kilku regionalnych zawodników wagi ciężkiej. Podobnie ćwierćfinalista Mistrzostw Europy 2020, Szwajcaria, czekał na mrozie.

Oczywiście nie jest niemożliwe, aby te drużyny, w tym Bafana Bafana, zostały dodane do FIFA 22 w późniejszym terminie. Proste pobranie lub aktualizacja może ponownie wprowadzić drużynę do gry.

Prawdziwe pytanie brzmi, czy ich obecność zostanie w ogóle pominięta.

Podobnie jak poprzednie tytuły z serii, FIFA 22 oczekuje się, że osiągnie wyczerpujący sukces i przekroczy FIFA 21, który sprzedał się w 325 milionach egzemplarzy na całym świecie. Rozpoczęty w 1993 roku, FIFA zdobyła swoje miejsce wśród najpopularniejszych gier wideo wszech czasów.

Co myślisz? Czy chcesz, aby Bafana Bafana została dodana do FIFA 22?Source : https://www.fortressofsolitude.co.za/south-africas-bafana-bafana-excluded-from-fifa-22/