Awans Joelintona w FIFA 22 dowodzi, że Eddie Howe miał rację, gdy sześć gwiazd Newcastle otrzymuje ulepszenia


EA Sports zapewniło drużynie Newcastle United ogromne ulepszenie w grze FIFA 22, a sześciu graczy otrzymało znaczne ulepszenia.

Sroki mają obecnie dobrą passę od siedmiu meczów bez porażki w Premier League, wygrywając cztery z ostatnich pięciu meczów, w tym kluczowe zwycięstwa z Leeds, Evertonem i Brentford. Podopieczni Eddiego Howe’a zajmują obecnie pierwsze miejsce w tabeli form w Premier League i od tego czasu wyszli ze strefy spadkowej na 14. miejsce, cztery punkty nad Burnley na 18. miejscu.

Tacy jak Joelinton, Joe Willock i Jonjo Shelvey odegrali kluczową rolę w zmianie formy Newcastle, a nowi nabywcy Kieran Trippier, Dan Burn, Matt Targett, Bruno Guimaraes i Chris Wood dodali jakości do składu. Ocena drużyny Newcastle w grze FIFA 22 na początku cyklu wynosiła ogólnie 76, ale w ciągu sezonu oceny powoli rosły, a najnowsza aktualizacja zawiera aktualizacje sześciu graczy, a większość z nich jest również znacząca.

Najnowsza aktualizacja składu FIFA 22 została wydana we wtorek, 1 marca 2022 r., a aktualizacja składu jest już dostępna do pobrania na wszystkie platformy, w tym PC, Xbox i PlayStation.

Przeczytaj więcej: Eddie Howe, talk show na przerwę, Newcastle wyewoluowało z parkowania autobusu

Którzy gracze Newcastle zostali zaktualizowani w najnowszej aktualizacji? Spójrzmy.

Aktualizacja składu Newcastle FIFA 22

Joelinton

Od czasu powrotu na środkową pozycję pomocnika pod rządami Howe’a Brazylijczyk jest jednym z najlepszych i najbardziej konsekwentnych graczy Newcastle w drużynie.

Joelinton otrzymał znaczną poprawę w grze FIFA 22, aby dokładnie reprezentować swoje wspaniałe występy w pomocy, a 25-latek dostrzegł ulepszenia swoich krótkich podań (76-77), celności strzału (75-76), reakcji (74-75). ), Wytrzymałość (75-76) i Markowanie (37-40).

Joe Willock

Forma Willocka poprawiła się w ostatnich tygodniach, podobnie jak w przypadku Srok pod koniec ubiegłego sezonu, kiedy 22-latek strzelił kluczowe gole przeciwko West Hamowi i Brentfordowi.

Willock wygląda na bardziej komfortowego, grając u boku Shelveya i Joelintona w trzyosobowym środku pomocy, a były gracz Arsenalu otrzymał ulepszenia w nagrodę za swoje ostatnie występy.Joe Willock zdobywa drugiego gola Newcastle przeciwko Brentford w wygranym 2:0 meczu na Brentford Community Stadium 26 lutego 2022 roku.


© (zdjęcie: Marc Atkins/Getty Images)
Joe Willock zdobywa drugiego gola Newcastle przeciwko Brentford w wygranym 2:0 meczu na Brentford Community Stadium 26 lutego 2022 roku.

22-latek otrzymał ulepszenia w swoim Przyspieszeniu (74-75), Zwinności (74-76), Wizji (69-71), Znakowaniu (60-61) i Opanowaniu (70-71).

Potencjalna ogólna ocena Willocka wzrosła z 83 do 84, a jego częstotliwość pracy w ofensywie została zmieniona ze średniej na wysoką, biorąc pod uwagę jego zagrożenie ze strony środka pola i wysiłki na rzecz wsparcia linii frontu.

Jonjo Shelvey

Shelvey dołącza do Willocka i Joelintona, którzy otrzymują ulepszenia w najnowszej aktualizacji składu FIFA 22, a 30-latek otrzymuje premie do swoich długich podań (83-84), przyspieszenia (48-50) i szybkości sprintu (49-51).

Pomimo tego, że Newcastle pozyskał byłego pomocnika Lyonu, Bruno Guimaraesa, Shelvey utrzymał swoje miejsce w początkowym składzie Howe’a dzięki imponującym występom w samym sercu stylu gry Sroki.

Fabian Schar

Szwajcarski środkowy obrońca był ostatnio świetny na obronie Newcastle, dzięki przybyciu Dana Burna z Brighton, a Schar został znacznie ulepszony w najnowszej aktualizacji składu FIFA 22.

30-letni obrońca otrzymał premie do krótkich podań (72-74), długich podań (73-74), przyspieszenia (52-54), wytrzymałości (68-70), agresji (72-73), punktowania (73-75) i Opanowanie (71-73).

EA Sports przyznało również Scharowi podniesienie jego ogólnej oceny i potencjalnej oceny, przy czym ogólny wynik reprezentacji Szwajcarii wzrósł z 75 do 76, wraz z jego potencjalną oceną.

Chris Wood

Reprezentant Nowej Zelandii może nadal czekać na swojego pierwszego gola jako zawodnik Newcastle od czasu podpisania kontraktu z klubem w styczniu, ale obecność Wooda w ataku dała Ryanowi Fraserowi, Allanowi Saint-Maximinowi, Willockowi i Joelintonowi więcej przestrzeni do ataku i stworzyła szanse.

30-letni napastnik otrzymał minimalne wzmocnienia swoich atrybutów fizycznych dzięki zwiększeniu skoku z 79 do 80 i wzmocnieniu jego siły z 85 do 86.

Ryan Fraser

Szkocki skrzydłowy okazał się cennym członkiem drużyny pod wodzą Eddiego Howe’a, niestrudzenie pracując zarówno w ataku, jak i obronie prawicy.

Fraser otrzymał tylko jedno ulepszenie w najnowszej aktualizacji składu FIFA 22, przy czym atrybut Stała walka 28-latka wzrósł z 55 do 56, ale jeśli jego forma będzie kontynuowana, prawdopodobnie otrzyma dalsze wzmocnienia przed końcem sezonu.

Inni gracze, których dotyczy ostatnia aktualizacja składu FIFA 22, to Jamaal Lascelles, Dwight Gayle, Mark Gillespie i Santiago Munoz.

Co sądzisz o aktualizacjach Newcastle w najnowszej aktualizacji gry FIFA 22? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Przeczytaj więcej: Przykład Joelinton pokazuje, dlaczego Eddie Howe zasługuje na „ogromne uznanie” za transformację NewcastleŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6D42B0589C29403D8436E6B51F5BCE5B&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-gb%2Fsport%2Ffootball%2Fjoelintons-fifa-22-rise-proves-eddie-howe-was-right-as-six-newcastle-stars-receive-upgrades%2Far-AAUzDGJ&c=10477249429490717946&mkt=fr-fr