Arturo Vidal w FIFA 22: to nowy list w Ultimate Team


Arturo vidal świeci w każdym aspekcie związanym z piłką nożną. Na czerwony To kluczowy element, o którym marzysz Katar 2022 i jego liczne tytuły w Europa Pozwoliły mu zasłużyć sobie na szacunek najpotężniejszego kontynentu na świecie, jeśli chodzi o ten sport. Wszystko to sprawia, że ​​ma również gigantyczny status na innych platformach, takich jak gry wideo. Nie idąc dalej, w ostatnich dniach został wybrany przez FIFA 22 jako jedna z postaci w jednym z najpopularniejszych trybów gry: Najlepszy zespół.

„Król” jest jedną z gwiazd wybranych przez grę wideo EA sports być częścią nowej promocji graczy w FIFA 22 i UT. Vidal jest częścią zespołu Droga do pucharów UEFA.

List z Vidal ulepsza swoją specjalną złotą wersję, ponieważ teraz ma średnio 85, mając wzrost wszystkich swoich statystyk.

Ale to nie wszystko. Występ Pochować w prawdziwym życiu może sprawić, że Chilijczyk dorośnie na konsolach. Jeśli „Neroazzurro” wygra trzy z czterech gier, które pozostaną w fazie grupowej Liga Mistrzów, wzrosną o jeden punkt, a jeśli zakwalifikują się do 1/8 finału, osiągną 87, stając się ważną alternatywą dla graczy Najlepszy zespół.

Kto towarzyszy Chilijczykowi w tym tygodniu? Są to Heung-Min z Tottenhamu, Marquinhos z PSG, Leroy Sané z Bayernu Monachium, Alexander Isak z Realu Sociedad i Rodrygo Goes z Realu Madryt, pośród innych.

.

Źródło artykułu

Zastrzeżenie: ten artykuł jest generowany z kanału i nie jest edytowany przez nasz zespół.Source : https://marketresearchtelecast.com/arturo-vidal-in-fifa-22-this-is-the-new-letter-in-the-ultimate-team/182189/