Aplikacja internetowa FIFA 22: Jak wcześnie rozpocząć grę w Ultimate Team


Masz ochotę utknąć w FUT przed premierą nowej gry? Goal zawiera wszystkie szczegóły, jak zacząć

Ultimate Team pozostaje najpopularniejszym trybem gry w serii FIFA EA Sports i wygląda na to, że będzie kontynuowany w FIFA 22 po uruchomieniu gry.

Przed oficjalną datą premiery gracze FIFA 22 mogą wcześnie zacząć budować swój zespół Ultimate Team, korzystając z Aplikacja internetowa FUT 22 oraz Aplikacja towarzysząca do których można uzyskać dostęp online.

Kiedy więc zostanie uruchomiona aplikacja internetowa FIFA 22 i co możesz na niej zrobić? Bramka przynosi wszystko, co musisz wiedzieć.

Kiedy zostanie wydana aplikacja internetowa FIFA 22?

Aplikacja internetowa FIFA 22 zostaje uruchomiona 22 września 2021 – nieco ponad tydzień przed oficjalną datą premiery gry 1 października.

Chociaż EA Sports nie podało dokładnej godziny premiery aplikacji internetowej FUT 22, oczekuje się, że będzie ona dostępna od około 18:00 czasu BST (13:00 czasu ET), co jest zwykłym czasem odświeżania FUT.

Oczekuje się, że aplikacja towarzysząca na urządzenia z systemem iOS i Android zostanie uruchomiona 23 września.

Jak mogę pobrać aplikację internetową FIFA 22?

Dostęp do aplikacji internetowej FIFA 22 można uzyskać na laptopie, komputerze lub innym urządzeniu, przechodząc do oficjalna strona EA Sports za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej.

Można go również pobrać bezpłatnie na iOS oraz Android urządzenia mobilne, takie jak smartfon lub tablet – po prostu wyszukaj w App Store lub Google Play „FIFA 22 Companion App”.

Jeśli masz już aplikację FUT Companion na swoim telefonie, nie musisz jej ponownie pobierać, ponieważ aplikacja zostanie odpowiednio zaktualizowana.

Możesz użyć swojego Konto EA aby zalogować się do aplikacji internetowej FUT lub utworzyć profil.

Co to jest aplikacja internetowa FIFA 22?

Aplikacja internetowa FIFA 22 to aplikacja internetowa, która umożliwia osobom grającym w FIFA 22 wprowadzanie zmian w klubie Ultimate Team w przypadku, gdy nie mają natychmiastowego dostępu do konsoli Xbox lub PlayStation.

Użytkownicy aplikacji Web App mogą zarządzać swoimi oddziałami, kupować paczki w sklepie i monitorować rynek transferowy. Możliwe jest również branie udziału w wyzwaniach budowania składu.

Nie jest możliwe rozgrywanie meczów za pośrednictwem aplikacji internetowej lub aplikacji towarzyszącej, ale dostępnych jest wiele kluczowych czynności administracyjnych trybu gry.

Kiedy jest oficjalna data premiery gry FIFA 22?

1 października 2021 to oficjalna data premiery gry FIFA 22, która w tym dniu będzie dostępna do gry na całym świecie na PlayStation, Xbox, PC i Nintendo Switch.

Czy w FIFA 22 można grać wcześniej?

Tak. Istnieje wiele sposobów na grę w FIFA 22 przed oficjalną datą premiery 1 października.

Można w nią grać wcześnie od 22 września na 10-godzinnej próbie z EA Play Subskrypcja. EA Sports prowadzi ofertę, w której zwykła miesięczna opłata EA Play została obniżona do 79 pensów z 3,99 GBP za pierwszy miesiąc.

Każdy, kto zamówił Edycję Ultimate gry FIFA 22 w przedsprzedaży, będzie mógł skorzystać z czterodniowego wcześniejszego dostępu, co oznacza, że ​​będzie można grać od 27 września.

Więcej wiadomości i aktualizacji FIFA 22Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=AA946A5B59B44F8FA1E01E0582EF1486&url=https%3A%2F%2Fwww.goal.com%2Fen%2Fnews%2Ffifa-22-web-app-early-start-ultimate-team%2F1lv6rwqj93xwn18n9qp7lkean1&c=12337976230604335887&mkt=fr-fr