Antonio Rudiger otrzymuje aktualizację FIFA 22 po uznaniu kultowej cechy Chelsea


Antonio Rudiger otrzymał aktualizację swoich strzałów z dystansu w najnowszej aktualizacji FIFA 22, a EA Sports zauważyło jego tendencję do strzelania z dużej odległości w prawie każdym meczu Chelsea.

Obecnie uważany za jednego z najlepszych obrońców w światowej piłce nożnej, Rudiger jest znany ze swojego agresywnego defensywnego podejścia do the Blues, dominując lewą stronę trójki Chelsea przez ostatnie 12 miesięcy i pomagając klubowi wygrać zarówno Ligę Mistrzów, jak i Klubowe Mistrzostwa Świata.

Niemiec również regularnie pokazuje swoje instynkty ofensywne, a obrońca często rzuca się do przodu i próbuje szczęścia z dużej odległości w prawie każdym meczu, który gra dla klubu. Dwa najbardziej pamiętne występy 29-latka w tym sezonie zostały udaremnione przez fantastyczną interwencję przeciwko Crystal Palace i kiedy trafił w poprzeczkę przeciwko Manchesterowi United, a strzał Rudigera stał się niesławny wśród fanów Chelsea.

CZYTAJ WIĘCEJ: Przewidywany sezon 2022/23 Chelsea bez transferów i 4 odejść z powodu sankcji Romana Abramowicza

Najnowsza aktualizacja składu FIFA 22 została wydana, a inne kluby Premier League Liverpool, Manchester United i inne otrzymały zmiany w oparciu o dotychczasowe sezony. Aktualizacja składu jest już dostępna do pobrania na wszystkie platformy, w tym PC, Xbox i PlayStation.

W najnowszej aktualizacji FIFA 22 skład Chelsea przeszedł drobne poprawki, niektórzy gracze otrzymują ulepszenia, niektórzy zostają nieco obniżeni, a niektórzy mają bardzo małe zmiany atrybutów. Rudiger otrzymał tylko kilka drobnych zmian w swoich statystykach w grze, a jego krzywizna, siła strzału i strzały z dystansu zostały ulepszone, a obrońca otrzymał cechę strzelca dalekiego zasięgu.

Gracze z tą cechą w grze FIFA 22 mają zwiększoną szansę na strzelanie z dystansu podczas meczu, dzięki czemu obrońca częściej próbuje szczęścia spoza pola karnego. Co ciekawe, Rudiger oddał w tym sezonie 32 strzały w Premier League dla the Blues, czwarty najwyższy w klubie, a nawet więcej niż Romelu Lukaku (29).

29-latek odnotował wzrost swojej krzywej z 37 na 99 do 40 na 99, jego dalekie strzały poprawiły się z 50 do 55, a jego siła strzału wzrosła z 72 do 73. Tylko drobne ulepszenia, ale jeśli Rudiger się uda aby trafić w siatkę przy kolejnej próbie, jego statystyki strzeleckie mogą się jeszcze poprawić.

To nie pierwszy raz, kiedy Rudiger został zaktualizowany w FIFA 22 w tym roku, a obrońca ma obecnie 85 z 99 ogólnej liczby, dwie oceny wyższe niż zaczął (83). Te ulepszenia miały miejsce przy dwóch różnych okazjach, zwiększając ogólną liczbę o jeden za każdym razem, co czyni go czwartym najlepszym środkowym obrońcą w Premier League, tylko za Virgilem van Dijkiem (89), duetem Man City Ruben Dias (88) i Aymeric Laporte (86).

Rudiger jest teraz na równi z kolegą z drużyny Thiago Silvą (85) i Raphaelem Varane z Manchesteru United (85). W najnowszej aktualizacji Reece James również otrzymał znaczny wzrost, w tym jego ogólną ocenę z 82 do 83.

Inne statystyki, które zostały ulepszone, to jego wykończenie (63-65), gra głową (69-70), krótkie podania (81-82), woleje (61-62), drybling (80-82), długie podania (76-77) , prędkość sprinterska (81-82), zwinność (72-73), reakcje (76-79), równowaga (85-87), siła strzału (81-82), skoki (73-74), siła (83-84 ), przechwytywanie (75-76), pozycjonowanie (76-77), widzenie (78-79), znakowanie (79-80), wślizg (77-78) i opanowanie (79-80).

Młodzik George McEachran i Lewis Hall otrzymali awans, podczas gdy trzecia najlepsza pozycja Calluma Hudsona-Odoi została zmieniona z N/A na prawego obrońcę. Co sądzisz o aktualizacji Rudigera w grze FIFA 22? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło : https://www.football.london/chelsea-fc/news/antonio-rudiger-chelsea-fifa-update-23384221