Aktualizacja FIFA 22 czerwca 28 Informacje o aktualizacji


FIFA 22 wypuścił dzisiaj swoją aktualizację 28 czerwca na platformy konsolowe, więc oto pełna lista zmian i poprawek w tej łatce. Zanim o to zapytasz, dzisiejsza aktualizacja jest w rzeczywistości tą samą, którą gracze pecetowi widzieli w zeszłym tygodniu. Po prawdopodobnym przejściu rund testów certyfikacyjnych przez właściciela każdej konsoli, jest teraz gotowa do wdrożenia! Nie ekscytuj się jednak zbytnio, ponieważ dzisiejsza aktualizacja zawiera jedynie kilka poprawek, którymi zespół zajął się w czasie od ostatniej łatki. Mając to na uwadze, nie jest to nieoczekiwane, biorąc pod uwagę, jak daleko jesteśmy w cyklu życia gry. Bez zbędnych ceregieli, oto wszystko nowe z FIFA 22 w swojej aktualizacji z 28 czerwca!

Aktualizacja FIFA 22 czerwca 28 Informacje o aktualizacji


FIFA Ultimate Team

Rozwiązano następujący problem:

  • Podczas przeglądania Oddziału Kapitana w lobby trybu współpracy, powiązania chemiczne nie zawsze wyświetlały się poprawnie.
    – To był tylko problem wizualny.

Rozgrywka

Rozwiązano następujący problem:

  • W rzadkich przypadkach bramkarze próbowali obronić swoje ręce poza polem karnym.

Ogólne, dźwiękowe i wizualne

Rozwiązano następujący problem:

  • Zajęto się niektórymi przypadkami nieprawidłowego oświetlenia podczas meczu.

Jak widać, nie ma dziś zbyt wiele do omówienia. Rozpoczęcie rozgrywki jest problemem wizualnym w FIFA Ultimate Team, ponieważ powiązania z chemią w poczekalniach trybu współpracy są szybko naprawiane i powinny teraz wyświetlać się poprawnie. Po tym następuje poprawka rozgrywki, w której bramkarze czasami trochę oszukiwali i próbowali obronić poza wyznaczoną strefą. Wreszcie, mamy nieprawidłowe oświetlenie we wszystkich częściach gry, którymi się zajmujemy. Chociaż większość z tych problemów ma charakter wizualny i nic więcej, dobrze jest zobaczyć, jak FIFA 22 zespół zaopiekuje się nimi tak czy inaczej.

FIFA 22 aktualizacja z 28 czerwca jest dostępna na platformach PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch i Stadia. Więcej informacji na temat tej aktualizacji znajdziesz na oficjalnych forach FIFA.Źródło : https://thenerdstash.com/fifa-22-june-28-update-patch-notes/