Aktualizacja 14 gry FIFA 22 dodaje nowy ruch umiejętności, aby pomóc oszukać obrońców


FIFA 22 nie staje się coraz młodsza – minęło dziesięć miesięcy od pierwszego uruchomienia gry – ale gra wciąż zyskuje wiele ulepszeń jakości życia, pomimo zbliżającego się ogłoszenia daty premiery FIFA 23. W najnowszej aktualizacji FIFA 22 Title 14 gracze wprowadzają w swoje ręce pewne zmiany w ataku i obronie, a także nowy ruch umiejętności, który ma pomóc oszukać obrońców.

Ball Roll Cut 180 może być wykonywany przez graczy z czterema lub pięcioma gwiazdkami umiejętności ruchu, aby pomóc w uzyskaniu przestrzeni w ataku. Ruch umiejętności zasadniczo pozwala ci szybko zmienić kierunek, przeciągając piłkę do tyłu, gdy to robisz, ustawiając obrońcę w miejscu z dala od ciebie, umożliwiając wybranemu graczowi albo włamanie się do pola karnego, albo podanie siniaka do przeciwnika.

W przeciwieństwie do niektórych innych ruchów umiejętności FIFA 22, Ball Roll Cut 180 wydaje się dość łatwy do wykonania – wystarczy przytrzymać L1 / LB, przesunąć prawy drążek przeciwnie do kierunku, w którym patrzysz, a następnie przesunąć drugi raz.

Łatka poprawia również strzały kostek, aby były bardziej prawdopodobne, gdy piłka znajduje się 0,67 metra od stóp gracza. EA twierdzi, że jej celem jest „zwiększenie różnorodności strzałów widzianych podczas rozgrywki, aby zapewnić większą autentyczność aktu strzelania” dzięki tej zmianie. Podobnie, niskie strzały zostały wzmocnione, dzięki czemu są teraz bardziej celne w grach.

W tym patchu zmieniono również sposób, w jaki obrońcy będą próbowali dosięgnąć i zablokować strzały. Zasięg graczy AI został znacznie zmniejszony, aby zachęcić graczy do ręcznej obrony, chociaż zasięg graczy kontrolowanych przez ludzi został nieco zmniejszony, aby promować „bardziej otwarte i płynne doświadczenie”.

Chociaż te zmiany pojawiły się stosunkowo późno w grze, jasne jest, że zostały wprowadzone po to, aby bardziej zachęcać do swobodnego futbolu. To, czy te zmiany zostaną wprowadzone do gry FIFA 23, dopiero się okaże.

Aktualizacja 14 gry FIFA 22 jest już dostępna na PC. Łatka pojawi się na konsoli w przyszłym tygodniu.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=92d28ce969ae4807af645f054dabdeeb&url=https%3A%2F%2Fwww.theloadout.com%2Ffifa-22%2Ftitle-update-14&c=12607078233415562937&mkt=fr-fr