Achraf Hakimi zaskakuje miłośników FIFA 22, wprowadzając Kylian Mbappe na Twitch – Gruby akcent


To, że Achraf Hakimi i Kylian Mbappe grają w tej samej drużynie, jest prawdopodobnie niesprawiedliwe w stosunku do wielu rywali PSG, ponieważ oba talenty są obecnie jednymi z najlepszych na swoich pozycjach. Obaj gracze byli pod ogromnym wrażeniem zwycięstwa Paryżan nad Realem Madryt w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów i wydają się być niezbędni, jeśli PSG ma przejść całą drogę w rozgrywkach w tym sezonie.

Po dominującym występie przeciwko Madrytowi zawodnicy zrobili sobie trochę wolnego czasu na relaks i naładowanie akumulatorów. Hakimi spędza ten czas jak wielu innych fanów piłki nożnej: gra w FIFA.

Prawy obrońca został zauważony podczas gry w Pro Clubs w FIFA 22 wraz z francuskim artystą sztuk walki Ciryl Gane na Twitchu. Szczęśliwi widzowie, którzy pozostali w strumieniu wystarczająco długo, otrzymali niespodziewany występ od Kyliana Mbappe, gdy napastnik dołączył do gry w małym epizodzie.

Nie powinno dziwić, że Mbappe strzelił gola w krótkim czasie, w którym miał kontrolę, ponieważ sprostał złośliwości Hakimi „Golden Boy” podczas transmisji.

Krótko po przywitaniu się z oglądającymi go fanami, Mbappe przejął kontrolę nad niestandardowym odtwarzaczem Hakimi. Napastnik dokuczał Hakimi za używanie elementów sterujących typu „PES” i poprosił o zmianę ich z powrotem na klasyczne ustawienia, zanim strzelił gola za pomocą odtwarzacza Hakimi z natychmiastowym efektem.

Niezależnie od tego, czy jest na boisku, czy poza nim, zarówno Hakimi, jak i Mbappe wydają się rozwijać solidne partnerstwo między sobą i jest to dokładnie to, na co wszyscy fani PSG mieliby nadzieję, gdy klub kontynuuje nieuchwytną pogoń za trofeum Ligi Mistrzów.

Źródło : https://www.thickaccent.com/2022/02/20/achraf-hakimi-surprises-fifa-22-lovers-by-bringing-kylian-mbappe-on-twitch/