5 najbardziej niedocenianych drużyn startowych w trybie kariery w grze FIFA 22


Tryb kariery w grze FIFA 22 to jedno z najpopularniejszych miejsc w grze. Gracze mają do wyboru 720 klubów z 35 różnych lig. Społeczność FIFA 22 ma zróżnicowanych graczy w trybie kariery.

Standardowe typy obejmują kluby z najwyższej półki z wysokimi oczekiwaniami i dobrym budżetem transferowym. Entuzjaści drogi do chwały w bazie graczy uwielbiają co roku znajdować nową drużynę, z którą można awansować. W tym artykule przyjrzymy się pięciu niedocenianym drużynom z FIFA 22, które gracze powinni wypróbować w trybie kariery.


FIFA 22: 5 najlepszych niedocenianych drużyn w trybie kariery

5) UD Ibiza

UD Ibiza w FIFA 22 może być głównym projektem pasji dla graczy (zdjęcie za pośrednictwem EA Sports)
UD Ibiza w FIFA 22 może być głównym projektem pasji dla graczy (zdjęcie za pośrednictwem EA Sports)

Union Deportivo Ibiza to hiszpański klub wywodzący się ze słynnego miejsca imprezowego na Ibizie. Ponieważ klub powstał w 2015 roku, restrukturyzacja UD Ibiza w FIFA 22 może być głównym projektem pasji dla graczy.

Klub awansował do 2. ligi hiszpańskiej piłki nożnej w 2021 roku, po tym, jak w 2015 roku wystartował w 5. lidze.

Gracze poszukujący świeżego wyzwania i możliwości tworzenia historii mogą uznać Ibizę za idealny wybór w trybie kariery FIFA 22.


4) Austin FC

Funkcja Austin FC w FIFA po raz pierwszy (zdjęcie za pośrednictwem EA Sports)
Funkcja Austin FC w FIFA po raz pierwszy (zdjęcie za pośrednictwem EA Sports)

Austin FC zadebiutował w MLS w 2021 roku, po założeniu klubu w 2019 roku. Klub jest pierwszym wejściem Teksasu do MLS i jest częściowo własnością aktora Mathew McConaughey.

Klub ma przeciętne finanse z niskimi oczekiwaniami zarządu. Gracze mają okazję doświadczyć kariery Austin FC w grze FIFA 22, zanim drużyna zakończy swój pierwszy oficjalny sezon w Major League Soccer.

Ponieważ MLS nie jest częścią UEFA, drużyna nie może uczestniczyć w Lidze Mistrzów. Jednak wspinanie się po szczeblach w MLS to wspaniałe doświadczenie, którego brakowało większości graczy.


3) Borussii Dortmund II

Cam Borussia Dortmund II będzie silniejsza niż ich główna drużyna?  (Obraz za pośrednictwem EA Sports)
Cam Borussia Dortmund II będzie silniejsza niż ich główna drużyna? (Obraz za pośrednictwem EA Sports)

Zespół rezerw Borussii Dortmund zastępuje rezerwowy skład Bayernu Monachium w 3 lidze, trzeciej lidze niemieckiej piłki nożnej. Dortmund ma znakomitą historię pielęgnowania słynnych młodych talentów w piłce nożnej.

Gracze FIFA 22 nie powinni przeoczyć ekscytującej okazji gry z tym młodym zespołem, aby uczynić ich lepszymi niż ich główna drużyna. Dzięki dodatkowej możliwości odkrywania nowych młodych talentów, gracze mogą próbować wytrenować młodych klubowiczów na największe talenty na świecie.


2) Brentford FC

Czy Brentford może podnieść PL w pierwszym sezonie?  (Obraz za pośrednictwem EA Sports)
Czy Brentford może podnieść PL w pierwszym sezonie? (Obraz za pośrednictwem EA Sports)

Brentford FC wygrał finał play-off 2021 EFL Championship, aby dołączyć do Watford i Norwich City w Premier League. Jednak zmierzą się z najbardziej elitarną konkurencją w Premier League, w której występuje wiele najlepszych klubów w FIFA 22.

Napastnik Ivan Toney to niszczycielska siła, gotowa szturmem zdobyć Premier League. Klub ma skromne oczekiwania co do zarządu, co czyni go odpowiednimi kandydatami do progresywnej rozgrywki z szansą wyłonienia się jako kolejny Leicester City w Premier League.


1) Wrexham AFC

Wrexham AFC to najlepsza droga do chwały w grze FIFA 22 (zdjęcie za pośrednictwem EA Sports)
Wrexham AFC to najlepsza droga do chwały w grze FIFA 22 (zdjęcie za pośrednictwem EA Sports)

Wrexham AFC ma stałe nazwisko w angielskiej piłce nożnej za pokonanie ówczesnych mistrzów Arsenalu w meczu FA Cup w 1992 roku. Walijska drużyna gra obecnie w Lidze Narodowej, piątej i najniższej lidze angielskiej piłki nożnej.

Chociaż National League nie jest dostępna w FIFA 22, Wrexham można znaleźć w sekcji drużyn „Reszta świata” w trybie kariery i dodać, aby zastąpić istniejącą wcześniej jednostkę z ligi wybranej przez gracza.

Wrexham AFC to drużyna z 1 gwiazdkami, która, jeśli zostanie umieszczona w EFL League Two, jest idealnym kandydatem do kariery „Road To Glory” w FIFA 22. Żeby było ciekawiej, klub został zakupiony przez aktora Ryana Reynoldsa w 2021, zwiększając jego popularność.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=3B58AA2ED80746F3B21A4F82C49F8776&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fesports%2F5-underrated-starter-teams-fifa-22-career-mode&c=167763839792384144&mkt=fr-fr