5 graczy FIFA 22, którzy stworzyliby wspaniałe skórki Fortnite, takie jak Neymar


FIFA 22, podobnie jak jej poprzedniczki, jest popularnym tytułem wśród piłkarzy na całym świecie. Widoczna obecność profesjonalnych graczy wśród społeczności graczy rozpoczęła się wraz z FIFA. Warto jednak zauważyć, że społeczność ostatnio przesunęła się w kierunku strzelanek pierwszoosobowych (FPS) i tytułów typu battle royale, takich jak Fortnite, Counter-Strike: Global Offensive i Call of Duty: Warzone.

Widziano, jak Neymar dzieli swój wolny czas z całą trójką. Gwiazda PSG posiada wyselekcjonowany i drogi inwentarz skórek w CS: GO i wielokrotnie przesyłał strumieniowo COD.

Jednak to, co sprawia, że ​​jego fani skaczą z podekscytowania, to jego włączenie do przepustki bojowej 6 sezonu Fortnite.


Pięciu kolejnych graczy FIFA 22, którzy sprawią, że fani będą ślinić się swoimi skórkami Fortnite

5) Christian Pulisic (Chelsea/USA)

Pulisic miał niezłą jazdę w swojej młodej karierze (Zdjęcie za pośrednictwem @cmpulisic/Instagram)
Pulisic miał niezłą jazdę w swojej młodej karierze (Zdjęcie za pośrednictwem @cmpulisic/Instagram)

Prosto z Hershey w Pensylwanii, 23-latek, nazywany „Kapitanem Ameryką”, jest najgorętszym wejściem Stanów Zjednoczonych do europejskiej piłki nożnej z najwyższej półki. Po swoim czasie w Bundeslidze z Borussią Dortmund, Pulisic trafił do Premier League z Chelsea.

Od tego czasu młodzieniec stał się ulubieńcem fanów zarówno w klubie, jak i kraju. Był popularnym wyborem wśród Amerykanów w FIFA 22.

A przy populacji graczy podobnej do Stanów Zjednoczonych fani chcieliby zobaczyć skórkę Fortnite w stylu Christian Pulisic.


4) Paul Pogba (Manchester United/Francja)

Pogba świętuje zwycięstwo Francji w Lidze Narodów (zdjęcie za pośrednictwem @paulpogba/Instagram)
Pogba świętuje zwycięstwo francuskiej Ligi Narodów (Zdjęcie za pośrednictwem @paulpogba/Instagram)

Będąc jedną z najbardziej błyskotliwych i najbardziej ekstrawaganckich osób w światowej piłce nożnej, Pogba zapewnia miejsce na tej liście. Jego obchody są kultowe w grze FIFA 22, ale jego fryzury przyciągają uwagę ludzi na całym świecie.

Reprezentujący jeden z najstarszych angielskich klubów i kraj głęboko zakorzeniony w grach, Francuz byłby ekscytującym wyborem na skórkę gracza w Fortnite.


3) Antoine Griezmann (Atletico Madryt/Francja)

Francuz jest jednym z powodów, dla których Fortnite zyskał popularność w 2018 roku. Griezmann wykonał uroczystość „Take the L”, aby cały świat mógł ją zobaczyć na Mistrzostwach Świata w 2018 roku.

Uczynił z tego swoje kultowe święto na boisku i od tego czasu był dostosowywany do każdej edycji FIFA, w tym do FIFA 22. Francja z dumą reprezentuje swoją społeczność na pierwszej linii frontu FIFA 22 i profesjonalnych e-sportów, dodając do swojej skóry skórkę Griezmanna. grafik byłby honorowym hołdem.


2) Lionel Messi (PSG/Argentyna)

Messi niedawno złamał swoje trofeum ze swoją drużyną narodową (Zdjęcie vi@dereksutari7898/a Twitter)
Messi niedawno złamał swoje trofeum ze swoją drużyną narodową (Zdjęcie vi@dereksutari7898/a Twitter)

Wpływ, jaki Messi ma na światową piłkę nożną, jest oczywisty. Bycie jednym z największych w sporcie wiąże się z uznaniem. Podziwiana na całym świecie gwiazda PSG byłaby wyjątkowym wyborem do reprezentowania społeczności piłkarskiej w grach wraz z klubowym kolegą Neymarem.

Biorąc pod uwagę, że Neymar i Messi są wieloletnimi przyjaciółmi i kolegami z drużyny, fani dobrze się bawią, widząc ich obok siebie w Fornite, tak jak w FIFA 22.


1) Cristiano Ronaldo (Manchester United/Portugalia)

WOW, WOW, WOW ?Ronaldo zrobił to ponownie ?? https://t.co/TOWu9HFqMC

Ronaldo poinformował o powrocie do Manchesteru United. Z nadziejami i oczekiwaniami jednego z największych angielskich klubów spoczywających na jego barkach, wydaje się, że daleko mu do końca swojej świetności.

W wieku 36 lat Portugalczyk nadal robi dobry spektakl po zdobyciu gola podczas swoich uroczystości, zaadaptowanych przez niezliczonych sportowców i wykonawców na całym świecie, w tym w FIFA 22.

Skórka Ronaldo w Fortnite i adaptacja kultowego „Siuuuu” Ronaldo zmieniłaby zasady gry i podekscytowałaby wielu fanów Fortnite.

Uwaga: ten artykuł jest subiektywny i odzwierciedla opinię autora.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=EA4F0141973544BDB5A3545332A1A8AE&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fesports%2F5-fifa-22-players-make-great-fortnite-skins-like-neymar&c=12896153935282932131&mkt=fr-fr