Nexa z OG planuje powrót do gry – Dexerto

Gracz rezerwowy OG, Nemanja „nexa” Isaković, rozważa powrót do aktywności

Nemanja „nexa” Isaković, gracz rezerwowy zespołu OG, planuje powrót do gry w najbliższej przyszłości – dowiedział się Dexerto. Nexa nie grał od połowy lutego z powodu problemów osobistych i został zastąpiony przez Nikolaja „niko” Kristensena. Nexa rozważa różne opcje powrotu i możliwość pozostania liderem w grze lub przejścia do innej roli.

Podobnie jak jego kolega z drużyny, Shahar „flameZ” Shushan, obecnie bada swoje opcje, w tym pozostanie w OG. Nexa dołączył do zespołu OG z G2 Esports w styczniu 2022 roku, przejmując rolę kapitana od Aleksiego „Aleksiba” Virolainena, który poszedł w przeciwnym kierunku.

Sukcesy Nexy

Od czasu dołączenia do zespołu, Nexa pomógł zespołowi OG w przejściu do IEM Rio Major i do półfinału na Światowy finał BLAST Premier. Jednakże w ciągu ostatnich trzech miesięcy nie dostarczono żadnych aktualizacji dotyczących statusu Nexy.

Pytania o przyszłość OG

Od zakończenia Paris Major drużyna OG była żarliwym źródłem domysłów. Pozostają pytania o długoterminową przyszłość Abdulkhalika „degstera” Gasanowa, który postanowił zrobić sobie przerwę od rywalizacji po Majorze.

Według raportu Blix.gg, OG ma rozstać się z niko, który jest w organizacji od marca 2021 roku. Na nadchodzącym wydarzeniu IEM Dallas degster zostanie zastąpiony przez rumuńskiego AWPera Iuliana „regali” Harjău, wolnego agenta od czasu zamknięcia działalności przez Copenhagen Flames.

Źródła poinformowały Dexerto, że Nexa nie wyklucza pozostania liderem w grze, chociaż rozważa również możliwość przejścia do innej roli. – Dexerto