Half-Life Easter Egg w Counter-Strike 2 – Znaleziono niesamowitą wiadomość!

Half-Life Easter Egg w Counter-Strike 2

Valve znów drażni wszystkich graczy. Easter Egg związany z Half-Life został znaleziony na podwójnych berettach, które można kupić w menu pistoletów Counter-Strike. Na lufie wygrawerowany jest napis „Gordon F”. Na korpusie brzmi: „PIETA BARDOTTA. GORDON. F. MADE IN ITALY”.

Pierwsze dwa słowa to celowa błędna pisownia imienia Pietro Beretta, w hołdzie dla włoskiego producenta broni Fabbrica d’Armi Pietro Beretta. Ale to nie jest ważne! Gordon F to nazwa, której nie słyszeliśmy od czasu ostatniej plotki o Half-Life 3.

Przypuszczalnie, technicznie rzecz biorąc, to Easter Egg sprawia, że Counter-Strike i Half-Life mają miejsce w tym samym wszechświecie.

Związek z Half-Life

Gordon nigdy nie używał Beretty w Half-Life ani w kontynuacji, ale pakiet modeli w wysokiej rozdzielczości dla oryginału zastąpił Glocka Berettą 92FS.

Jeśli zastanawiałeś się, dlaczego w odpowiedziach Richtera jest wiele osób mówiących „HD TEXTURE PACK POTWIERDZONY KANON”, teraz już wiesz.

Orange Box 2

Pozostaję przy mojej ulubionej teorii, że w dniu, w którym Gabe Newell ogłosi swoją emeryturę, Valve wypuści Orange Box 2, w którym każda gra kończy się numerem 3: Half-Life 3, Left4Dead 3, Portal 3, Team Fortress 3, Counter-Strike 3, Dota 3.

„Tęsknię za czasami, kiedy myślałem, że nad Half-Life 3 pracuje się w tajemnicy, premiera jest tuż za rogiem, a gdybyśmy tylko my, detektywi internetowi, mogli rozszyfrować obfite wskazówki Valve, rozwiązalibyśmy Tajemnicę i wrócilibyśmy w ramiona Gordona. To było coś, w co można było wierzyć. Teraz jestem stary, zmęczony, psychologiczne blizny są zbyt duże, nie mogę mieć nadziei, m… czekaj, w zupełnie nowym Valve jest odniesienie do Half-Life Counter Strike 2 (otwiera się w nowej karcie)?!?”

Źródło: PC Gamer.