Counter-Strike 2 – Easter Egg z Half-Life – Co oznacza nazwa Gordon F.?

Counter-Strike 2 ma odniesienie do Half-Life

Valve postanowiło ponownie zaskoczyć fanów. Odkryto, że w menu pistoletów w grze Counter-Strike 2 znajduje się Easter Egg związany z Half-Life. Youtuber i specjalista od Valve, RichterOvertime, zauważył jajko wielkanocne Half-Life na podwójnych berettach, które można kupić w menu pistoletów Counter-Strike. Na lufie broni wygrawerowany jest napis „Gordon F”.

Co oznacza nazwa Gordon F.?

Nazwa Gordon F. może być odniesieniem do postaci Gordona Freemana z serii Half-Life. Gordon nigdy nie używał beretty w grach tego cyklu, ale pakiet modeli w wysokiej rozdzielczości dla oryginału zastąpił Glocka Berettą 92FS. Easter Egg może sugerować, że Counter-Strike i Half-Life mają miejsce w tym samym wszechświecie.

Czy to oznacza, że Half-Life 3 jest w drodze?

Nie ma potwierdzenia, że Half-Life 3 jest w produkcji, ale fanom tej serii na pewno da to nadzieję. Valve wciąż milczy na temat kontynuacji Half-Life, ale Easter Egg w grze Counter-Strike 2 może sugerować, że firma nie zapomniała o fanach tej serii.

„Pozostanę przy mojej ulubionej teorii, że w dniu, w którym Gabe Newell ogłosi swoją emeryturę, Valve wypuści Orange Box 2, w którym każda gra kończy się numerem 3: Half-Life 3, Left4Dead 3, Portal 3, Team Fortress 3, Counter-Strike 3, Dota 3. Hej, wolny człowiek może marzyć.”

Źródło: PC Gamer.