Znak towarowy Counter-Strike 2 sugeruje, że trwają prace nad nową grą


Counter-Strike jest obecny na półkach sklepów PC od 2000 roku i przez ostatnie 23 lata doczekał się różnych aktualizacji, w tym nowych gier i zawartości dla jednego z najważniejszych tytułów Valve. Najnowszy wpis, Counter-Strike: Global Offensive, istnieje już prawie 11 lat; sam widział różne aktualizacje.

Wcześniej wspomnieliśmy, że Global Offensive niedawno przeniosło Source 2 do gałęzi przedpremierowej. Co ciekawe, w tym kodzie znaleziono nazwę „Left 4 Dead 3” i po raz kolejny, chociaż nie jest to potwierdzeniem, że trzecie Left 4 Dead stanie się rzeczywistością, mimo wszystko dziwne jest znalezienie w wersji Counter-Strike. Wcześniej tego ranka pojawiła się informacja, że ​​Valve najwyraźniej zgłosiło nowe znaki towarowe związane z Counter-Strike, a spośród nich Counter-Strike 2 jest w grupie. Użytkownik Twittera Aquarius napisał o tym na Twitterze i możesz to zobaczyć poniżej.

Biorąc pod uwagę fakt, że te znaki towarowe zostały zgłoszone cztery dni temu, tego samego dnia, kiedy nasza ostatnia relacja na temat Counter-Strike i Source 2, wydaje się bardziej realistyczna, że ​​gracze Counter-Strike mogą zobaczyć zupełnie nowy wpis lub ogromną aktualizację tytułu, która zmieni Global Offensive w zupełnie nową grę. Na razie jednak będziemy musieli zobaczyć, czy zmaterializuje się to w nowym wpisie, ponieważ nie zostało to jeszcze potwierdzone ani zaprzeczone przez Valve. Nasuwa się również pytanie: skoro Global Offensive jest darmowe, a jeśli Valve stworzy zupełnie nowy produkt Counter-Strike jako odrębny podmiot w stosunku do Global Offensive, czy będzie to gra płatna?

Co dziwne, wydaje się, że zupełnie nowa gra nie ma miejsca, ponieważ Aquarius ponownie włącza się całkiem niedawno, tweetując aktualizacje rejestru CS: GO. Poniżej możesz zobaczyć nowe zmiany w rejestrze Counter-Strike: Global Offensive.

W tej chwili wydaje się, że istotna aktualizacja silnika może być sposobem działania, który podejmie Valve. To powiedziawszy, znaczna aktualizacja silnika może albo sprawić, że wszystko będzie działać znacznie lepiej, albo zepsuć kilka części gry, które mogą wymagać poprawek. Kiedy ta aktualizacja silnika zostanie udostępniona publicznie, prawdopodobnie zostanie upublicznionych więcej informacji.

Jeśli chodzi o informacje, które są nam tutaj prezentowane, będziemy musieli ustalić, co Perfect World i Valve mają do zaoferowania. Ta historia jest obecnie rozwijana i będziemy dostarczać aktualizacje statusu Counter-Strike: Global Offensive, jeśli będą dostępne. W grę Counter-Strike: Global Offensive można grać wyłącznie na platformie Steam i jest ona całkowicie darmowa. Jak zawsze sugerujemy naszym czytelnikom, aby traktowali te informacje jako plotki, dopóki nie zostanie ogłoszone oficjalne ogłoszenie.

Udostępnij tę historię

Facebook

Świergot

Źródło : https://wccftech.com/counter-strike-2-trademark-suggests-new-game-in-the-works/