Znak towarowy Counter-Strike 2 sugeruje, że nowa gra jest w toku


Counter-Strike jest dostępny na półkach PC od 2000 roku i przez ostatnie 23 lata doczekał się różnych aktualizacji, w tym nowych gier i treści dla jednego z flagowych tytułów Valve. Najnowszy wpis, Counter-Strike: Global Offensive, istnieje już prawie 11 lat; sam widział różne aktualizacje.

Wcześniej wspomnieliśmy, że Global Offensive niedawno przeniosło Source 2 do swojej przedpremierowej gałęzi. Co ciekawe, w tym kodzie znaleziono nazwę „Left 4 Dead 3” i chociaż nie jest to potwierdzeniem, że trzecie Left 4 Dead stanie się rzeczywistością, nadal dziwne jest znalezienie go w wersji Counter-Strike. W rzeczywistości dziś rano pojawiły się informacje, że wydaje się, że Valve zgłosiło nowe znaki towarowe związane z Counter-Strike, a wśród nich Counter-Strike 2 należy do grupy. Użytkownik Twittera Aquarius napisał o tym na Twitterze i możesz to zobaczyć poniżej.

Zobacz więcej

Biorąc pod uwagę, że te oceny zostały przesłane cztery dni temu, tego samego dnia, w którym miała miejsce nasza ostatnia relacja z Counter-Strike i Source 2, wydaje się bardziej realistyczne, że gracze Counter-Strike mogą spodziewać się zupełnie nowego wpisu lub ogromnej aktualizacji tytułu, która zmieni Global Offensive w zupełnie nowa gra. Na razie jednak będziemy musieli zobaczyć, czy przełoży się to na nowy wpis, ponieważ nie zostało to jeszcze potwierdzone ani zaprzeczone przez Valve. Nasuwa się również pytanie: skoro Global Offensive jest darmowa, a Valve tworzy zupełnie nowy produkt Counter-Strike jako odrębny podmiot od Global Offensive, czy będzie to gra płatna?

Co dziwne, wydaje się, że zupełnie nowa gra nie ma miejsca, ponieważ Aquarius dopiero niedawno ponownie włączył się, tweetując aktualizacje dotyczące rejestracji CS: GO. Poniżej możesz zobaczyć nowe zmiany w rejestrze Counter-Strike: Global Offensive.

Zobacz więcej

W tej chwili wygląda na to, że główną aktualizacją silnika może być kierunek działań, które ostatecznie podejmie Valve. To powiedziawszy, duża aktualizacja silnika może albo sprawić, że wszystko będzie działać znacznie lepiej, albo zepsuć wiele części gry, które mogą wymagać poprawek. Po opublikowaniu tej aktualizacji silnika prawdopodobnie pojawi się więcej informacji.

Jeśli chodzi o przedstawione nam tutaj informacje, musimy wyjaśnić, co Perfect World i Valve mają do zaoferowania. Ta historia jest obecnie rozwijana i będziemy dostarczać aktualizacje dotyczące statusu Counter-Strike: Global Offensive, gdy będą dostępne. W Counter-Strike: Global Offensive można grać wyłącznie na platformie Steam i jest ona całkowicie darmowa. Jak zawsze zachęcamy naszych czytelników do traktowania tych informacji jako plotek w oczekiwaniu na oficjalne ogłoszenie.

Źródło

Źródło : https://localtoday.news/us/counter-strike-2-trademark-suggests-new-game-in-progress-351137.html