Złożoność podobno rozważa podpisanie północnoamerykańskiego składu CS:GO


Plany złożoności dla CS:GO pozostają niepewne, ponieważ organizacja północnoamerykańska nie zakwalifikowała się do PGL Stockholm Major w październiku. „Juggernaut” rozstał się z całym składem, pozostawiając na ławce tylko Justina „jksa” Savage’a.

Organizacja była podobno bliska podpisania składu Copenhagen Flames na początku tego miesiąca, który świętował bieg Kopciuszka w CS:GO Główny. Jednak według raportu Dexerto w ostatnich dniach negocjacje między obiema organizacjami nie posunęły się naprzód.

Istnieje realna możliwość, że umowa między Complexity a Copenhagen Flames nie powiodła się, więc według HLTV Amerykanie z Ameryki Północnej wymyślili już inny możliwy skład. Złożoność rozważa przejęcie trio Extra Salt, lidera w grze, Johnny’ego „⁠JT⁠” Theodosiou i strzelców Justina „⁠FaNg⁠” Coakleya i Ricky’ego „⁠floppy⁠” Kemery, oraz uzupełnienie go AWPer Paytyn „⁠junior⁠” Johnson , który podobno już rozmawia z Extra Salt, oraz strzelec Team Liquid, Michael „Grim” Wince.

Chociaż ten północnoamerykański skład jest tylko jedną z możliwości, które Complexity rozważa w tej chwili, organizacja z Dallas podobno już zgodziła się z Extra Salt w sprawie wykupienia swojego trio. Jeśli Complexity podpisze ten skład, po raz pierwszy od 2019 r. znajdzie się w nim zespół z Ameryki Północnej, kiedy to odszedł z kontynentu, aby podpisać międzynarodowy rdzeń Benjamina „blameF” Bremera, Valentina „poizon” Vasilewa i Kristiana „k0nfiga” Wieneckego.

Przyszłość złożoności w CS:GO musi zostać podjęta w nadchodzących tygodniach. Organizacja musi mieć zespół gotowy do rywalizacji w pierwszych oficjalnych wydarzeniach 2022 roku, które powinny rozpocząć się pod koniec stycznia.Źródło : https://dotesports.com/counter-strike/news/complexity-reportedly-considering-signing-north-american-csgo-roster