Zespoły CS:GO z rodzinnego miasta nie imponują na początku IEM Major, ale fani Rio nabierają luzu


IEM Rio Major ma obecnie cztery południowoamerykańskie składy na Challengers Stage, a brazylijskie tłumy przybyły, aby pokazać swoje potężne wsparcie.

Pierwsze dwa etapy IEM Rio Major odbywają się na szóstej arenie Riocentro Hall, przy spodziewanej liczbie 4000 widzów siedzących jednocześnie, a brazylijscy kibice skandują nazwy drużyn z Ameryki Południowej.

Ta część Major, obok sceny Legends, będzie miała tłum, który będzie codziennie oglądać akcję. Play-offy przeniosą się, aby pomieścić większą publiczność na Jeunesse Arena, również znajdującej się w Rio.

Nadal istnieje szansa, że ​​drużyna z Ameryki Południowej zostanie postawiona przeciwko innej, co zmusi jedną z drużyn gospodarzy do wyeliminowania z turnieju.

Tłumy okazały bezwarunkowe poparcie, bez względu na to, jaka jest na scenie południowoamerykańska lista. Miejmy nadzieję, że może to bardziej przełożyć się na wygrane składów przed kibicami gospodarzy.

Jak kibice z Rio pomogli nadziejom z Ameryki Południowej?

Zespoły takie jak FURIA, 00NATION, Imperial i 9z mają za sobą pełne wsparcie swoich fanów, ale czy pomogło to drużynom wyjść na szczyt?

W tej chwili ich występy nie są zbyt ożywione. Dwóch pozostałych mieszkańców Ameryki Południowej Kontratak nadzieje są już gotowe do walki o przetrwanie. Kolejny pojedynek 00NATION jest przeciwko nieprzewidywalnemu składowi IHC, który z łatwością mógłby ich dostrzec spośród najważniejszych CS:GO turniej w dobry dzień.

Imperial musi ponownie zmierzyć się z Cloud9, a zwycięzca albo potwierdza swoją dominację, albo czerpie słodką zemstę z poprzedniego spotkania na PGL Major 2022, gdzie Imperial zdenerwował C9, eliminując go z etapu Legends.

Pozostałe dwa, FURIA i 9z, miały mieszane wyniki.

Te dwa składy stoją na linie, a jeden mały poślizg przenosi ich do drabinki 1-2, pozostawiając im walkę o swoją szansę na dużej scenie.

Brazylijczycy będą musieli krzyczeć głośniej, aby dostać się do Ameryki Południowej CS:GO płynie krew w składzie i mogą potrzebować moralnego zastrzyku, jeśli mają przetrwać Challengers.Źródło : https://dotesports.com/counter-strike/news/hometown-csgo-teams-fail-to-impress-early-at-iem-major-but-rio-fans-are-picking-up-the-slack