Zdobywca Squid Kids: Ryans pomyślnie prowadzi swoją drużynę Splatoon.

Gry wideo jako sztuka: wywiad z ekspertem

Ulubiona konsola

Nintendo DS to moja ulubiona konsola. To pierwsza konsola do gier wideo, którą sam posiadałem. Miałem Wii, które było wspólne z moją rodziną, ale DS był tylko mój. Do dziś mam swoją czerwoną DS Lite. Używałem go tak intensywnie, że górny ekran oddzielił się od dolnego i musiałem wysłać go do naprawy przez Nintendo. Odmówiłem po prostu zakupienia innego DS. To był mój DS i wciąż go cenię.

Ulubione gry

Moją ulubioną grą jest The World Ends With You. Zagrałem w nią będąc jeszcze młodym, i wbiła mi się w głowę, zmieniając na zawsze moją chemię mózgu. To najwybitniejszy przykład historii opartej na „sile przyjaźni”. Ma styl Kingdom Hearts i Final Fantasy, ale osadzony współcześnie (wtedy) w Shibuyi, z historią, która w każdym moim kolejnym podejściu zmienia moje myśli.

Największe osiągnięcie w grach

Moim największym osiągnięciem w grach było prowadzenie drużyny Splatoon, Squid Kids. W naszym drugim sezonie udało nam się osiągnąć pozytywny wynik, transmitować nasze rozgrywki i stać się bardziej konkurencyjnymi. Prowadzenie tej drużyny do sukcesu zawsze będzie moim największym osiągnięciem w grach.

Źródło : www.bing.com