ESL FACEIT Group i Acer poszerzają swoją współpracę – Nagłośnienie najnowszych wiadomości z branży esportowej.

ESL FACEIT Group i Acer poszerzają swoją współpracę

ESL FACEIT Group (EFG) – wiodąca firma zajmująca się e-sportem i rozrywką w grach wideo – oraz firma Acer ogłosiły poszerzenie swojej współpracy. Marki EFG i Acer współpracują już od wielu lat, aby promować e-sport i rozwój społeczności globalnej. Ich wcześniejsze partnerstwa przyniosły znakomitą ekspozycję marki i wiele ekscytujących aktywacji podczas wydarzeń takich jak Intel® Extreme Masters, ESL One i DreamLeague.

Wyłączny partner OEM

Zgodnie z nową umową, marka gier Predator firmy Acer zostanie wyłącznym partnerem OEM kilku zawodów EFG Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) oraz zawodów EFG Dota 2, w tym pełnego ESL Pro Tour dla Dota 2.

Współpraca obejmuje

  • 18. sezon Intel® Extreme Masters (IEM), w tym wydarzenia w Rio de Janeiro w Brazylii, Dallas w Teksasie, Stany Zjednoczone oraz Kolonia w Niemczech. A także IEM jesień 2023 r.
  • Zawody ESL Challenger odbywające się na festiwalach DreamHack w Europie, Ameryce Północnej i Oceanii.
  • Online DreamLeague sezon 19 i sezon 20.
  • Zawody ESL One w 2023 r., w tym ESL One Dota 2 Major w Berlinie w Niemczech.

Aktywacje podczas transmisji online i wydarzeń osobistych

EFG i Acer będą tworzyć aktywacje podczas transmisji online i wydarzeń osobistych, prezentując następną generację gier napędzanych przez firmę Intel®, w tym Predator Helios 16, Predator Helios 18, Predator Helios 300 SpatialLabs Edition i wszystkie nowe Predator Helios Laptopy do gier Neo 16.

„EFG, Intel i Acer dzielą pasję do rozwijania gier i e-sportu oraz zapewniania fanom z całego świata elektryzujących i niezapomnianych wrażeń” – powiedział Bastian Veiser, dyrektor ds. zarządzania partnerami w EFG.

„Nasze partnerstwo z firmami Intel i EFG wyraźnie wskazuje na naszą wspólną wizję i pasję do rozszerzenia branży gier i e-sportu na więcej krajów na całym świecie” – powiedział Vincent Lin, wiceprezes ds. globalnego marketingu i planowania produktów w firmie Acer Inc.

Aby uzyskać więcej informacji o zawodach CS:GO, sprawdź strony internetowe IEM i ESL Challenger oraz śledź ESL CS na Twitterze, Instagramie i Facebooku. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat zawodów Dota 2, odwiedź strony internetowe DreamLeague i ESL One oraz śledź ESL Dota 2 na Twitterze, Instagramie i Facebooku.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=644d460c50da4f71886b76c52a4c6dda&url=https%3A%2F%2Fwww.nag.co.za%2F2023%2F04%2F29%2Fesl-faceit-group-and-acer-expand-collaboration-to-premier-counter-strike-global-offensive-and-dota-2-competitions%2F&c=5790699435043257325&mkt=fr-fr.