ESL FACEIT Group i Acer rozszerzają współpracę w e-sporcie i grach wideo

ESL FACEIT Group i Acer rozszerzają współpracę w e-sporcie i grach wideo

ESL FACEIT Group (EFG), wiodąca firma w branży e-sportu i rozrywki w grach wideo, oraz firma Acer ogłosiły rozszerzenie swojej wieloletniej współpracy w celu promowania e-sportu oraz rozwoju globalnej społeczności. Poprzednie partnerstwa przyniosły już znakomitą ekspozycję marki i wiele ekscytujących aktywacji podczas wydarzeń takich jak Intel® Extreme Masters, ESL One i DreamLeague.

Nowe partnerstwo

Nowe partnerstwo sprawi, że marka gier Acer Predator zostanie wyłącznym partnerem OEM dla kilku zawodów EFG Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), a także dla zawodów EFG Dota 2, w tym pełnego ESL Pro Tour dla Dota 2.

Zakres współpracy

Współpraca obejmuje wiele wydarzeń, w tym:

  • 18. sezon Intel® Extreme Masters (IEM), w tym wydarzenia w Rio de Janeiro w Brazylii; Dallas, Teksas, USA; i Kolonia, Niemcy; a także IEM jesień 2023 r.
  • Zawody ESL Challenger odbywające się na festiwalach DreamHack w Europie, Ameryce Północnej i Oceanii.
  • Online DreamLeague sezon 19 i sezon 20.
  • Zawody ESL One w 2023 r., w tym ESL One Dota 2 Major w Berlinie w Niemczech.

EFG i Acer będą wspólnie tworzyć aktywacje podczas transmisji online i wydarzeń osobistych, prezentując następną generację gier napędzanych przez firmę Intel®, w tym Predator Helios 16, Predator Helios 18, Predator Helios 300 SpatialLabs Edition i wszystkie nowe Predator Helios Laptopy do gier Neo 16.

Wspólna pasja

„EFG, Intel i Acer dzielą pasję do rozwijania gier i e-sportu oraz zapewniania fanom z całego świata elektryzujących i niezapomnianych wrażeń” – powiedział Bastian Veiser, Director Partner Management w EFG. „Zaangażowanie firmy Acer we wspieranie najważniejszych zawodów e-sportowych jest świadectwem ich zaangażowania w tę stale rozwijającą się branżę. Nie możemy się doczekać kontynuacji naszej współpracy i ostatecznego podniesienia poziomu społeczności esportowej i gamingowej”.

„Nasze partnerstwo z firmami Intel i EFG wyraźnie wskazuje na naszą wspólną wizję i pasję do rozszerzenia branży gier i e-sportu na większą liczbę krajów na całym świecie” – powiedział Vincent Lin, zastępca wiceprezesa ds. globalnego marketingu i planowania produktów w firmie Acer Inc. „Zawody należą do najbardziej wyczekiwanych, a firma Acer jest podekscytowana możliwością wzięcia w nich udziału z naszymi najnowszymi laptopami do gier Predator, wspierając graczy w rosnącej społeczności e-sportowej”.

Aby uzyskać więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji o zawodach CS:GO, sprawdź strony internetowe IEM i ESL Challenger oraz śledź ESL CS na Twitterze, Instagramie i Facebooku. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat zawodów Dota 2, odwiedź strony internetowe DreamLeague i ESL One oraz śledź ESL Dota 2 na Twitterze, Instagramie i Facebooku.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64503d6b3a1c46678d7fd64ffee9edd9&url=https%3A%2F%2Fwww.nag.co.za%2F2023%2F04%2F29%2Fesl-faceit-group-and-acer-expand-collaboration-to-premier-counter-strike-global-offensive-and-dota-2-competitions%2F&c=5790699435043257325&mkt=fr-fr.