ESL FACEIT Group i Acer – Partnerstwo w e-sporcie i rozrywce w grach wideo.

ESL FACEIT Group i Acer rozszerzają współpracę, aby poprawić rozrywkę i e-sport

ESL FACEIT Group (EFG), lider w dziedzinie e-sportu i rozrywki w grach wideo, oraz firma Acer ogłosili, że rozszerzają swoją współpracę. Marki EFG i Acer współpracują już od wielu lat w celu promowania e-sportu i rozwoju globalnej społeczności. Poprzednie partnerstwa przyniosły znakomitą ekspozycję marki i wiele ekscytujących aktywacji podczas wydarzeń takich jak Intel® Extreme Masters, ESL One i DreamLeague.

Nowe partnerstwo sprawi, że marka gier Acer Predator zostanie wyłącznym partnerem OEM dla kilku zawodów EFG Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) i EFG Dota 2, w tym pełnego ESL Pro Tour dla Dota 2. Współpraca obejmuje wiele wydarzeń, takich jak:

  • 18. sezon Intel® Extreme Masters (IEM), w tym wydarzenia w Rio de Janeiro w Brazylii, Dallas, Teksas, USA i Kolonia, Niemcy, a także IEM jesień 2023 r.
  • Zawody ESL Challenger odbywające się na festiwalach DreamHack w Europie, Ameryce Północnej i Oceanii.
  • Online DreamLeague sezon 19 i sezon 20.
  • Zawody ESL One w 2023 r., w tym ESL One Dota 2 Major w Berlinie w Niemczech.

EFG i Acer będą także tworzyć aktywacje podczas transmisji online i wydarzeń osobistych, prezentując następną generację gier napędzanych przez firmę Intel®, w tym Predator Helios 16, Predator Helios 18, Predator Helios 300 SpatialLabs Edition i wszystkie nowe Predator Helios Laptopy do gier Neo 16.

„EFG, Intel i Acer dzielą pasję do rozwijania gier i e-sportu oraz zapewniania fanom z całego świata elektryzujących i niezapomnianych wrażeń” — powiedział Bastian Veiser, Director Partner Management w EFG.

„Zaangażowanie firmy Acer we wspieranie najważniejszych zawodów e-sportowych jest świadectwem ich zaangażowania w tę stale rozwijającą się branżę. Nie możemy się doczekać kontynuacji naszej współpracy i ostatecznego podniesienia poziomu społeczności esportowej i gamingowej”.

„Nasze partnerstwo z firmami Intel i EFG wyraźnie wskazuje na naszą wspólną wizję i pasję do rozszerzenia branży gier i e-sportu na większą liczbę krajów na całym świecie” — powiedział Vincent Lin, zastępca wiceprezesa ds. globalnego marketingu i planowania produktów w firmie Acer Inc.

Aby uzyskać więcej informacji o zawodach CS:GO, sprawdź strony internetowe IEM i ESL Challenger oraz śledź ESL CS na Świergot, Instagrama i Facebooka. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat zawodów Dota 2, odwiedź strony internetowe DreamLeague i ESL One oraz śledź ESL Dota 2 na ŚwiergotInstagrama i Facebooka.

Źródło: Nag.co.za.