ESL FACEIT Group i Acer rozwijają współpracę – Premierowe turnieje CS:GO i Dota 2. #esport #gry #Acer #Predator #Intel #EFG

ESL FACEIT Group i Acer rozwijają współpracę

ESL FACEIT Group (EFG), wiodąca firma zajmująca się e-sportem i rozrywką w grach wideo, oraz firma Acer ogłosiły rozszerzenie współpracy. Celem partnerstwa jest wspieranie i promowanie e-sportu oraz rozwój globalnej społeczności.

Nowe partnerstwo: Predator Acer i ESL Pro Tour

Marka gier Predator firmy Acer zostanie wyłącznym partnerem OEM kilku zawodów EFG Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), a także zawodów EFG Dota 2, w tym pełnego ESL Pro Tour dla Dota 2. Współpraca obejmuje wiele ważnych wydarzeń, takich jak sezon Intel® Extreme Masters (IEM), zawody ESL Challenger, DreamLeague sezon 19 i sezon 20 oraz ESL One w 2023 r.

Aktywacje podczas transmisji online i wydarzeń osobistych

Podczas transmisji online i wydarzeń osobistych, EFG i Acer będą wspólnie tworzyć aktywacje, prezentując następną generację gier napędzanych przez firmę Intel®, w tym Predator Helios 16, Predator Helios 18, Predator Helios 300 SpatialLabs Edition i wszystkie nowe Predator Helios Laptopy do gier Neo 16.

„EFG, Intel i Acer dzielą pasję do rozwijania gier i e-sportu oraz zapewniania fanom z całego świata elektryzujących i niezapomnianych wrażeń” — powiedział Bastian Veiser, dyrektor ds. zarządzania partnerami w EFG.

„Nasze partnerstwo z firmami Intel i EFG wyraźnie wskazuje na naszą wspólną wizję i pasję do rozszerzenia branży gier i e-sportu na więcej krajów na całym świecie” — powiedział Vincent Lin, wiceprezes ds. globalnego marketingu i planowania produktów w firmie Acer Inc.

Aby uzyskać więcej informacji o zawodach CS:GO, sprawdź strony internetowe IEM i ESL Challenger oraz śledź ESL CS na Twitterze, Instagramie i Facebooku. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat zawodów Dota 2, odwiedź strony internetowe DreamLeague i ESL One oraz śledź ESL Dota 2 na Twitterze, Instagramie i Facebooku.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=644ec1bf6fe5488c9e7326243150c9fe&url=https%3A%2F%2Fwww.nag.co.za%2F2023%2F04%2F29%2Fesl-faceit-group-and-acer-expand-collaboration-to-premier-counter-strike-global-offensive-and-dota-2-competitions%2F&c=5790699435043257325&mkt=fr-fr.