Acer Predator wyłącznym partnerem EFG w CS:GO i Dota 2

ESL FACEIT Group i Acer rozszerzają współpracę

ESL FACEIT Group (EFG), wiodąca firma e-sportowa, i Acer ogłosiły rozszerzenie współpracy w celu wspierania i promowania e-sportu oraz rozwoju globalnej społeczności. Nowe partnerstwo sprawi, że marka gier Acer Predator zostanie wyłącznym partnerem OEM dla kilku zawodów EFG Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) oraz dla zawodów EFG Dota 2, w tym pełnego ESL Pro Tour dla Dota 2.

Wydarzenia objęte współpracą

  • 18. sezon Intel® Extreme Masters (IEM)
  • Zawody ESL Challenger odbywające się na festiwalach DreamHack w Europie, Ameryce Północnej i Oceanii
  • Online DreamLeague sezon 19 i sezon 20
  • Zawody ESL One w 2023 r., w tym ESL One Dota 2 Major w Berlinie w Niemczech

Współpraca obejmuje także aktywacje podczas transmisji online i wydarzeń osobistych, prezentując następną generację gier napędzanych przez firmę Intel®, w tym Predator Helios 16, Predator Helios 18, Predator Helios 300 SpatialLabs Edition oraz wszystkie nowe Predator Helios Laptopy do gier Neo 16.

Cytat

„EFG, Intel i Acer dzielą pasję do rozwijania gier i e-sportu oraz zapewniania fanom z całego świata elektryzujących i niezapomnianych wrażeń” — powiedział Bastian Veiser, Director Partner Management w EFG.

Partnerstwo z firmami Intel i EFG wyraźnie wskazuje na naszą wspólną wizję i pasję do rozszerzenia branży gier i e-sportu na większą liczbę krajów na całym świecie — powiedział Vincent Lin, zastępca wiceprezesa ds. globalnego marketingu i planowania produktów w firmie Acer Inc.

Informacje o zawodach

Aby uzyskać więcej informacji o zawodach CS:GO, sprawdź strony internetowe IEM i ESL Challenger oraz śledź ESL CS na Twitterze, Instagramie i Facebooku. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat zawodów Dota 2, odwiedź strony internetowe DreamLeague i ESL One oraz śledź ESL Dota 2 na Twitterze, Instagramie i Facebooku.

Źródło: Nag.co.za.