ESL FACEIT Group i Acer rozszerzają współpracę w branży e-sportowej

ESL FACEIT Group i Acer rozszerzają współpracę w branży e-sportowej

ESL FACEIT Group (EFG), wiodąca firma zajmująca się e-sportem i rozrywką w grach wideo, oraz firma Acer ogłosiły rozszerzenie współpracy. Od wielu lat marki EFG współpracują z firmą Acer w celu wspierania i promowania e-sportu oraz rozwoju globalnej społeczności.

Nowe partnerstwo przewiduje, że marka gier Predator firmy Acer będzie wyłącznym partnerem OEM kilku zawodów EFG Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) i zawodów EFG Dota 2, w tym pełnego ESL Pro Tour dla Dota 2.

Wydarzenia objęte współpracą

Współpraca obejmuje między innymi:

  • 18. sezon Intel® Extreme Masters (IEM), w tym wydarzenia w Rio de Janeiro w Brazylii; Dallas, Teksas, Stany Zjednoczone; i Kolonia, Niemcy; a także IEM jesień 2023 r.
  • Zawody ESL Challenger odbywające się na festiwalach DreamHack w Europie, Ameryce Północnej i Oceanii
  • Online DreamLeague sezon 19 i sezon 20
  • Zawody ESL One w 2023 r., w tym ESL One Dota 2 Major w Berlinie w Niemczech.

EFG i Acer będą wspólnie tworzyć aktywacje podczas transmisji online i wydarzeń osobistych, prezentując następną generację gier napędzanych przez firmę Intel®, w tym Predator Helios 16, Predator Helios 18, Predator Helios 300 SpatialLabs Edition i wszystkie nowe Predator Helios Laptopy do gier Neo 16.

Cytaty

„EFG, Intel i Acer dzielą pasję do rozwijania gier i e-sportu oraz zapewniania fanom z całego świata elektryzujących i niezapomnianych wrażeń” — powiedział Bastian Veiser, dyrektor ds. zarządzania partnerami w EFG.

„Nasze partnerstwo z firmami Intel i EFG wyraźnie wskazuje na naszą wspólną wizję i pasję do rozszerzenia branży gier i e-sportu na więcej krajów na całym świecie” — powiedział Vincent Lin, wiceprezes ds. globalnego marketingu i planowania produktów w firmie Acer Inc.

Aby uzyskać więcej informacji na temat zawodów CS:GO, sprawdź strony internetowe IEM i ESL Challenger oraz śledź ESL CS na Twitterze, Instagramie i Facebooku. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat zawodów Dota 2, odwiedź strony internetowe DreamLeague i ESL One oraz śledź ESL Dota 2 na Twitterze, Instagramie i Facebooku.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=644d8555b0564d85ba726c51bf722790&url=https%3A%2F%2Fwww.nag.co.za%2F2023%2F04%2F29%2Fesl-faceit-group-and-acer-expand-collaboration-to-premier-counter-strike-global-offensive-and-dota-2-competitions%2F&c=5790699435043257325&mkt=fr-fr.