ESL FACEIT i Acer rozwijają swoją współpracę – Najnowsze wiadomości e-sportowe

ESL FACEIT Group i Acer rozwijają swoją współpracę

ESL FACEIT Group (EFG) – czołowa firma e-sportowa i rozrywkowa w grach wideo oraz firma Acer ogłosiły rozszerzenie swojej współpracy. Marki te od wielu lat współpracują w celu promowania i wspierania rozwoju globalnej społeczności e-sportowej. W ramach poprzednich partnerstw zrealizowano wiele aktywacji podczas wydarzeń takich jak Intel® Extreme Masters, ESL One i DreamLeague, co przyniosło znakomitą ekspozycję marki.

Dzięki nowemu partnerstwu marka Predator firmy Acer zostanie wyłącznym partnerem OEM kilku zawodów EFG Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), a także zawodów EFG Dota 2, w tym pełnego ESL Pro Tour dla Dota 2. Współpraca obejmuje wiele wydarzeń, takich jak:

  • 18. sezon Intel® Extreme Masters (IEM) w Rio de Janeiro w Brazylii, Dallas w Teksasie, Stany Zjednoczone oraz w Kolonii w Niemczech
  • Zawody ESL Challenger odbywające się na festiwalach DreamHack w Europie, Ameryce Północnej i Oceanii
  • Online DreamLeague sezon 19 i sezon 20
  • Zawody ESL One w 2023 r., w tym ESL One Dota 2 Major w Berlinie w Niemczech

EFG i Acer będą wspólnie tworzyć aktywacje podczas transmisji online i wydarzeń osobistych, prezentując następną generację gier napędzanych przez firmę Intel®, w tym Predator Helios 16, Predator Helios 18, Predator Helios 300 SpatialLabs Edition i wszystkie nowe Predator Helios Laptopy do gier Neo 16.

„EFG, Intel i Acer dzielą pasję do rozwijania gier i e-sportu oraz zapewniania fanom z całego świata elektryzujących i niezapomnianych wrażeń” – powiedział Bastian Veiser, dyrektor ds. zarządzania partnerami w EFG.

„Nasze partnerstwo z firmami Intel i EFG wyraźnie wskazuje na naszą wspólną wizję i pasję do rozszerzenia branży gier i e-sportu na więcej krajów na całym świecie” – powiedział Vincent Lin, wiceprezes ds. globalnego marketingu i planowania produktów w firmie Acer Inc.

Aby uzyskać więcej informacji o zawodach CS:GO, sprawdź strony internetowe IEM i ESL Challenger, a także śledź ESL CS na Twitterze, Instagramie i Facebooku. Aby uzyskać więcej informacji na temat zawodów Dota 2, odwiedź strony internetowe DreamLeague i ESL One, a także śledź ESL Dota 2 na Twitterze, Instagramie i Facebooku.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=645179d93dd14ade89d1d67f372f5ad1&url=https%3A%2F%2Fwww.nag.co.za%2F2023%2F04%2F29%2Fesl-faceit-group-and-acer-expand-collaboration-to-premier-counter-strike-global-offensive-and-dota-2-competitions%2F&c=5790699435043257325&mkt=pl-pl.