ESL FACEIT Group i Acer: Nowe partnerstwo dla e-sportu i rozwoju społeczności.

ESL FACEIT Group i Acer rozszerzają współpracę

ESL FACEIT Group (EFG), wiodąca firma zajmująca się e-sportem i rozrywką w grach wideo, oraz firma Acer ogłosiły rozszerzenie swojej współpracy. Marki EFG i Acer od wielu lat współpracują w celu promowania e-sportu i rozwoju społeczności. Nowe partnerstwo sprawi, że marka gier Acer Predator będzie wyłącznym partnerem OEM kilku zawodów EFG Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) i zawodów EFG Dota 2, w tym pełnego ESL Pro Tour dla Dota 2.

Co obejmuje współpraca?

Współpraca obejmuje 18. sezon Intel® Extreme Masters (IEM), wydarzenia w Rio de Janeiro w Brazylii, Dallas, Teksas, USA, i Kolonia, Niemcy, a także IEM jesień 2023 r. Zawody ESL Challenger odbywające się na festiwalach DreamHack w Europie, Ameryce Północnej i Oceanii. Online DreamLeague sezon 19 i sezon 20. Zawody ESL One w 2023 r., w tym ESL One Dota 2 Major w Berlinie w Niemczech.

Jakie aktywacje będą tworzone?

EFG i Acer będą wspólnie tworzyć aktywacje podczas transmisji online i wydarzeń osobistych, prezentując następną generację gier napędzanych przez firmę Intel®, w tym Predator Helios 16, Predator Helios 18, Predator Helios 300 SpatialLabs Edition i wszystkie nowe Predator Helios Laptopy do gier Neo 16.

„EFG, Intel i Acer dzielą pasję do rozwijania gier i e-sportu oraz zapewniania fanom z całego świata elektryzujących i niezapomnianych wrażeń” — powiedział Bastian Veiser, Director Partner Management w EFG. „Nie możemy się doczekać kontynuacji naszej współpracy i ostatecznego podniesienia poziomu społeczności esportowej i gamingowej”.

Jakie są reakcje na tę współpracę?

„Nasze partnerstwo z firmami Intel i EFG wyraźnie wskazuje na naszą wspólną wizję i pasję do rozszerzenia branży gier i e-sportu na większą liczbę krajów na całym świecie” — powiedział Vincent Lin, zastępca wiceprezesa ds. globalnego marketingu i planowania produktów w firmie Acer Inc. „Zawody należą do najbardziej wyczekiwanych, a firma Acer jest podekscytowana możliwością wzięcia w nich udziału z naszymi najnowszymi laptopami do gier Predator, wspierając graczy w rosnącej społeczności e-sportowej”.

Jak uzyskać więcej informacji na temat zawodów?

Aby uzyskać więcej informacji o zawodach CS:GO, sprawdź strony internetowe IEM i ESL Challenger oraz śledź ESL CS na Twitterze, Instagramie i Facebooku. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat zawodów Dota 2, odwiedź strony internetowe DreamLeague i ESL One oraz śledź ESL Dota 2 na Twitterze, Instagramie i Facebooku.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6450bbfd27e646839726de71a18a10b7&url=https%3A%2F%2Fwww.nag.co.za%2F2023%2F04%2F29%2Fesl-faceit-group-and-acer-expand-collaboration-to-premier-counter-strike-global-offensive-and-dota-2-competitions%2F&c=5790699435043257325&mkt=fr-fr.