Zauważono dużą aktualizację Team Fortress 2, Valve okazuje trochę miłości swoim fanom


Valve jest znaną firmą, która przez dziesięciolecia prawie porzuciła niektóre ze swoich głównych franczyz.

Podczas gdy Team Fortress 2 z łatwością jest jednym z nich, który jest popularny od dziesięcioleci i nadal znajduje miłość wśród swoich zagorzałych fanów, pierwotni twórcy prawie nie zwracali uwagi na jego zawartość lub nowe mapy.

Kierowany całkowicie przez społeczność modów, Team Fortress 2 często otrzymuje ekscytującą nową zawartość, mapy, skórki i dużo częściej od fanów. Do tej pory nie od Valve, ponieważ to, o czym mówiono jako przeciek kilka tygodni temu, zostało teraz potwierdzone. Oficjalni programiści z Valve zamierzają poświęcić trochę uwagi ukochanej serii, ponieważ TF2 otrzymał obietnicę dużej letniej aktualizacji. Poleganie na jakimkolwiek wycieku związanym z Valve jest zwykle mordercze w twoim pociągu nadziei, ponieważ Half Life 3 nigdy się nie wydarzyło, nawet do tej pory.

Przeczytaj także: Data premiery GTA 6: CEO Take-Two Interactive dzieli się tajemniczą wskazówką

Ekscytująca nowa zawartość, TF2 na żywo!

Team Fortress 2 jest grą kultową, choć nie tak popularną jak Counter Strike Global Offensive. Wspaniale jest widzieć, jak deweloperzy z Valve w końcu obiecują nowe dziwaczne drwiny, mnóstwo skórek, w które możesz ubrać swoje ulubione postacie, a co najważniejsze, kilka nowych map. Walka zawsze staje się ekscytująca, gdy masz dostęp do ekscytujących zakątków w nowych lokalizacjach.

Oficjalny post na blogu zespołu programistów potwierdził, że będzie to pełna aktualizacja, na którą fani mogą czekać w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Dostarczyli kilka przedmiotów w ostatnich letnich aktualizacjach, ale ta będzie znacznie większa, o wiele bardziej ekscytująca rzecz do grania ze znajomymi.

Przeczytaj także: GTA 6 ma szansę na ulepszenie nudnych pojazdów w GTA 5

Pomimo surowego traktowania swoich zagorzałych fanów, zespół nigdy nie pomijał dostarczania aktualizacji rozgrywki, drobnych ulepszeń i poprawek błędów. Będąc tytułem wydanym ponad dekadę temu, miłą niespodzianką jest widok zespołu programistów wspierającego ten tytuł rzeczywistą aktualizacją.

Ostatnia duża premiera miała miejsce dawno temu podczas obchodów 10-lecia Team Fortress 2. Tym razem Steam zachęcił społeczność do przesyłania dowolnych przedmiotów, które spodobają się graczom, ponieważ jak dotąd nie ma z góry określonego motywu nadchodzącej aktualizacji.Źródło : https://www.nashvillechatterclass.com/team-fortress-2-major-update-sighted-valve-shows-some-love-to-its-fans/56559/