„Zasługujesz na przynajmniej odrobinę bezpieczeństwa”


Gwiazda Twitcha Tyler „Trainwreckstv” Niknam ujawnił, że planuje stworzyć lub współpracować z platformą do transmisji na żywo, która zawierałaby głównie kontrakty z małymi i średnimi streamerami.

Przechodząc do Twittera, 31-latek przedstawił swoje zdanie na temat głównych platform do transmisji na żywo, mówiąc, że uważają twórców za „nieistotnych”. Podkreślił, że streamery są kręgosłupem branży i „zasługują na przynajmniej odrobinę bezpieczeństwa”.

Tweet Trainwreckstv brzmiał:

zamierzam stworzyć platformę lub współpracować z jedną i zamiast zatrudniać tylko dużych twórców, chcę zatrudniać przede wszystkim małych i średnich twórców, obecne platformy uważają Cię za nieistotne, ale jesteś kręgosłupem całej branży i zasługujesz przynajmniej trochę bezpieczeństwa


Ogłoszenie Trainwreckstv pojawia się kilka dni po tym, jak wspomniał o planach stworzenia nowej platformy do transmisji na żywo

Trainwreckstv wspomniał o swoich planach stworzenia nowej platformy do transmisji na żywo podczas transmisji 17 października 2022 r. Stwierdził, że będzie publikował regularne treści, takie jak strumienie reakcji Gordona Ramsaya i otwarcia spraw Counter-Strike: Global Offensive na Twitchu:

„Zamierzam zatrzymać złotówkę. Po prostu zrobię swoje na Twitchu. Wiesz, czy to reakcja Gordona Ramsaya, kilka dobrych rzeczy. Niektóre Suffed Podcast, ustawione recenzje. Mamy mnóstwo rzeczy aby wrócić na właściwe tory. CS:GO otwiera skrzynki na zupełnie nowym poziomie. Wiesz.

Jednak gwiazda Twitcha nie była pewna co do strumieniowego przesyłania treści związanych z hazardem. Następnie twierdził, że ma „pewne rzeczy w pracach”, dodając, że może stworzyć własną platformę do transmisji na żywo.

Powiedział:

„Jeśli chodzi o hazard, to nie wiem. Tak naprawdę nie chcę teraz przechodzić na inną platformę. Pracuję nad kilkoma rzeczami. Nie wiem. Zobaczymy. Wiesz, ale te rzeczy przyjdą na czas, a czas pokaże, co jest dobre.

Trzy dni później Trainwreckstv potwierdził poprzez aktualizację mediów społecznościowych, że pracuje nad stworzeniem platformy do transmisji na żywo, skupionej wokół małych i średnich twórców treści.

Ogłoszenie stało się popularne na Twitterze, a wielu członków społeczności chwaliło starania streamera:

Użytkownik Twittera @scollie42_ zapytał, w jaki sposób osobowość internetowa skutecznie zaplanowała przyciąganie ludzi do swojej platformy przez Twitch:

@Trainwreckstv Jak planujesz skutecznie zachęcić ludzi do oglądania Twojej witryny przez Twitch, gdy wiele innych platform już tego nie zrobiło? (po prostu ciekawy, nie nienawidzę, to dobry pomysł)

Trainwreckstv odpowiedział, nazywając siebie „czarną owcą Twitcha”. Twierdził, że samodzielnie stworzył kilka trendów na „wszystkich platformach w ciągu ostatnich czterech lat”.

Streamer dodał, że ma wizję i woli zawieść, niż być „nieustannie lekceważonym przez ludzi i platformę”:

@scollie42_ jako prawdziwa czarna owca twitcha, samodzielnie stworzyłem 4 różne masywne fale i trendy na wszystkich platformach w ciągu ostatnich 4 lat, mam wizję, szansa na niepowodzenie jest wysoka, ale to jest dokładnie środowisko, w którym rozwijam się i wyróżniam , wolę zawieść niż być ciągle

@scollie42_ lekceważony przez ludzi i platforma, o której wiem, że nie jest nawet 1/100 tego, na co wygląda

Dyrektor generalny VALHALLA, Alex Lin, ujawnił, że jego organizacja buduje nową platformę do transmisji na żywo i ma nadzieję skontaktować się z gwiazdą Twitcha:

@Trainwreckstv hej człowieku, budujemy nową platformę do transmisji na żywo i bardzo chcielibyśmy porozmawiać. zgadzają się, że twórcy sprawiają, że platforma jest wartościowa, i chcą dzielić się korzyściami poprzez posiadanie platformy.chcesz uruchomić wersję beta z 2-3 twórcami i mieć zasoby, które pomogą im odnieść sukces.

Oto kilka bardziej istotnych reakcji fanów:

@Trainwreckstv Naprawdę, jeśli chcesz to zbadać z kimś, kto ma doświadczenie w DM. Mówiłem o tym obszernie w podcastach, pracowałem w influencer marketingu przez 10 lat i już mam mikrotwórców na pokładzie aplikacji do strumieniowania na żywo. Mogę tutaj dodać wartość.

@Trainwreckstv bro powiedział twórców małych rozmiarów. Wracam. – wróciłem

Osobowość e-sportu Jake „JakeSucky” Lucky również podzielił się ogłoszeniem na swoim uchwycie na Twitterze i powiedział:

Trainwreck zamierza uruchomić własną platformę streamingową lub współpracować z platformą, która skupi się na streamerach średniego poziomu zamiast na większych… O co chodzi, do cholery https://t.co/jHMWkCTOHL

Myślę, że wszyscy wiemy, jak idzie nowy model platformy, bylibyśmy ciekawi, jak to działa, gdyby miał współpracować z kimś już ustalonym i czy jest to możliwe

Oto niektóre z najważniejszych komentarzy fanów z wątku reakcji Jake’a Lucky’ego:

@Jakesucky Czy to tutaj Trainwrecks przygląda się scenie VR?#vr #vrtwórcy

@Jakesucky Jak spodziewa się przeniesienia oglądalności? To brzmi jak wyrok śmierci dla każdego twórcy, który podpisze i przeniesie się na zupełnie nową platformę.

@Wavepunk @Jakesucky Tak, musisz zachęcić widzów. Twórcy są tam tylko dlatego, że są widzowie, którzy mogą ich oglądać. Sukces będzie zależał od tego, jak poradzi sobie z zachętami dla widzów. Wydaje się mało prawdopodobne, aby działał. \_(ツ)_/¯

@Jakesucky Twitch jest naprawdę najsłabszy od dłuższego czasu. Gdyby mikser zadebiutował dekadę później, mogłoby być zupełnie inaczej

@Jakesucky czy to nie tylko sprawia, że ​​środkowy poziom jest wtedy wysokim poziomem tej platformy, czy nie?


Jedna z najbardziej znanych osobistości w świecie streamingu, Trainwreckstv, znana jest przede wszystkim z hostowania automatów i strumieni związanych z hazardem.

Jest także zapalonym graczem, grał w popularne tytuły, takie jak Rust, Among Us, Call of Duty: Warzone, World of Warcraft i Apex Legends.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

Edytowane przez Rachel Syiemlieh


Źródło : https://www.sportskeeda.com/esports/news-you-deserve-least-little-security-trainwreckstv-claims-building-livestreaming-platform-small-mid-sized-streamers