Przegląd drużyny Movistar R7 przed MSI 2023 – Zapowiedź meczów i graczy

Przegląd drużyny Movistar R7 przed MSI 2023

Najciemniejszy koń tegorocznego Mid-Season Invitational, następca Rainbow 7, stara się osiągnąć to, co osiągnął poprzednik. W następny wtorek Mid-Season Invitational 2023 rozpocznie się meczem pomiędzy PSG Talon i DetonatioN FocusMe, po którym nastąpi pojedynek między 2.nd nasienie LEC, G2 Esports i CBLOL Champions LOUD.

Następnego dnia zwycięzcy LLA, Movistar R7, zmierzą się z LPL 2nd seed Bilibili Gaming, aby udowodnić, że nie są regionem, od którego najmniej oczekuje się pierwszego międzynarodowego wydarzenia League of Legends w roku.

Podróż Movistar R7

Movistar R7 zmienił nazwę w październiku zeszłego roku, gdy organizacja Movistar weszła w partnerstwo z powszechnie znaną nazwą LLA, Rainbow7. Możesz przypomnieć sobie nazwę Movistar z hiszpańskiej ERL LVP SuperLiga i gier poza League of Legends, ponieważ zawodnicy Movistar rywalizują w tytułach takich jak VALORANT i Counter-Strike: Global Offensive.

Wraz z nowym partnerstwem pojawiło się kilku nowych graczy, takich jak Co „Bong” Bo-woong na górnej linii, Jeong „Mireu” Jo-bin na środkowej linii i Pedro „Lyonz” Luis Peralta na dolnej linii, aby pomóc Lorenzo „Ceo” Tévezowi oraz Sebastián „Oddie” Alonso Nino Zavaleta, którzy są z zespołem już od jakiegoś czasu.

Dzięki importowi z Korei i najlepszym graczom z regionu, jakich mogli zebrać, Movistar R7 starał się dominować tak samo jak Rainbow7 w przeszłości. Mieli dość mocny start w sezonie otwarcia oficjalnego latynoamerykańskiego turnieju League of Legends, wygrywając swoje pierwsze 2 Bo3 w regularnym splicie, jednak było kilka drużyn, które dały Oddie i spółce. pewne kłopoty, takie jak Estral Esports i Isurus Gaming.

Ogólnie rzecz biorąc, drużyna zakończyła z wynikiem 4-3 i wygrała 10 z 17 rozegranych meczów, co oznaczało, że zakwalifikowała się do playoffów jako trzeci rozstawiony. Swój pierwszy mecz zagrali przeciwko Isurus Gaming, który reprezentował LLA na zeszłorocznych Mistrzostwach. Podczas gdy seria trafiła do 5cz meczu, Movistar R7 był w stanie odnieść zwycięstwo nad argentyńską drużyną, awansując do półfinału.

Jednak ich praca nie była taka łatwa, ponieważ Six Karma powaliła ich do dolnego wspornika, gdzie musieli zderzyć się z Estral Esports, aby się podnieść. Na szczęście dla nich byli w stanie pokonać meksykańską drużynę 3-1, więc mieli kolejną szansę przeciwko Six Karma. Podczas gdy potrzebowali wszystkich 5 gier, Movistar R7 zapewnił, zapewniając LLA miejsce MSI i udowadniając wszystkim, że wciąż są siłą, z którą należy się liczyć.

Gracze, na których warto uważać w Movistar R7

  • Cho „Bong” Bo-wong
  • Sebastián „Oddie” Alonso Nino Zavaleta
  • Jeong „Mireu” Jo-bin
  • Lorenzo „CEO” Tévez
  • Pedro „Lyonz” Luis Peralta

Istnieją dwa główne nośniki Movistar R7: Mireu, koreańska maszyna, która miała niesamowite występy na typach takich jak Sylas, Gragas i Veigar; i CEO, przeciwko którym ty musieć zbanuj Dravena, jeśli chcesz mieć szansę na wygraną.

Mireu, do którego niedawno dołączył, miał drugie miejsce pod względem unikalnych typów czempionów w drużynie (Lyonz pokonał go tylko jednym w ciągu całej wiosny), a także ma 100% współczynnik wygranych w Sylas, mimo że Poszukiwacz Magów jest jego najczęściej wybieranym wyborem. Chociaż nie odniósł dużego sukcesu w typach, które wybierał wiele razy, może grać wieloma stylami i wieloma bohaterami, w tym Yone i K’Sante.

Chociaż dyrektor generalny najczęściej wybiera bohatera, to Zeri, nie mógł przekroczyć 50% współczynnika wygranych z Iskrą Zaun — zdecydowanie woli agresywne typy, takie jak Xayah, Lucian i Draven, ale miał też kilka niezłych meczów z Apheliosem i Jhinem. Najczęściej banowanym bohaterem przeciwko Movistarowi R7 jest Draven, więc możesz sobie wyobrazić, do czego zdolny jest argentyński gracz z Egzekutorem z Noxusu. Draven powinien być bardzo kontrowersyjnym wyborem przeciwko Movistar R7.

Drugi najczęściej banowanym mistrzem przeciwko zwycięzcom LLA jest K’Sante z dwóch powodów: dzięki Mireu jest elastycznym wyborem, a topplaner, Bong, ma z nim 100% współczynnik wygranych z 6 gier. Podczas gdy koreański importer rozegrał wiele meczów metatypami, nie miał tak dużego wpływu na inne typy – ale z pewnością jest w stanie zaskoczyć przeciwników swoimi Tryndamere, Lee Sinem i Aatroxem.

Oddie i Lyonz to gracze, którzy starają się ułatwić drużynie prowadzenie. Lee Sin i Viego Oddiego są z pewnością kilkoma typami, na które warto zwrócić uwagę, ale zwykle wybiera Vi i Sejuani, aby poprowadzić swoich kolegów z drużyny przez wczesną fazę gry. To samo dotyczy Lyonza, który gra przerażającego Pyke’a, ale radzi sobie również z typami takimi jak Nautilus i Rakan.

Ogólnie rzecz biorąc, lista Movistar R7 wydaje się bardzo zdolna zaskoczyć publiczność zarówno swoimi typami, jak i występami, ponieważ jest to drużyna (i region), od której fani i analitycy spodziewają się najmniej. Ale kiedy nikt nie myśli, że jesteś zagrożeniem, możesz wznieść się o wiele wyżej!

Gd