Zakłady na e-sporty mogą być w powijakach, ale z pewnością mają przed sobą bardzo świetlaną przyszłość


PLAŻA Z PALMA, FL., 4 listopada 2021 /PRNewswire/ — AktualnościFinansoweMedia.com Komentarz do wiadomości – Odkąd istnieje sport, uprawia się sport. Wynikało to z zaufania ludzi do swoich zespołów lub ich własnej zdolności do zrozumienia gry i skorzystania z własnej wiedzy. w Stany Zjednoczone, zakłady sportowe to długoletnia tradycja. Istnieje od czasów, zanim ludzie w Ameryce urodzili się i będzie tu przez bardzo długi czas. Ostatnio e-sport stał się bardziej popularny niż kiedykolwiek, a ponad 200 milionów widzów na całym świecie obserwuje profesjonalnych graczy grających w gry wideo na różnych platformach. Chociaż zakłady na eSporty są wciąż w powijakach, oczekuje się, że w nadchodzących dziesięcioleciach będą rosły wykładniczo. Artykuł w SNAPPOW, dzienniku poświęconym hazardowi online, powiedział, że wraz z legalizacją witryn z zakładami e-sportowymi w coraz większej liczbie stanów, przewidujemy wzrost wartości i popularności. W artykule kontynuowano stwierdzenie: „Wraz z ewolucją gier eSportowych i wzrostem oglądalności obserwujemy również wzrost hazardu. Podczas gdy zakłady na eSporty istniały od zawsze, witryny z zakładami online zaczęły obejmować stosunkowo nowy rynek. różne platformy, takie jak PC, konsole, a nawet urządzenia mobilne. Zyskuje coraz większą popularność wśród graczy w różnym wieku, płci, statusu społeczno-ekonomicznego, a nawet pochodzenia etnicznego. tak wysoki, oczekuje się, że w nadchodzących latach wzrośnie wykładniczo”. Aktywne firmy technologiczne na dzisiejszych rynkach to: Technologie e-sportowe (NASDAQ: EBET), DraftKings Inc. (NASDAQ: DKNG), NextPlay Technologies, Inc. (NASDAQ: NXTP), Corsair Gaming, Inc. (NASDAQ: CRSR), AGS (NYSE: AGS).

SNAPPOW kontynuował: „Podczas gdy niektóre stany zdecydowały się zakazać hazardu online w grach e-sportowych, niektóre przyjęły ideę zakładów e-sportowych. Wraz ze wzrostem liczby osób na całym świecie oglądających gry e-sportowe, w tym bardzo małych dzieci, oczywiste jest, dlaczego rośnie popyt na witryny hazardowe online, aby oferować zakłady e-sportowe. Jak dotąd większość witryn bukmacherskich e-sportowych akceptuje zakłady na League of Legends (LoL), Dota 2 i Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO). Jako popularność witryn hazardowych online nadal rośnie, możemy spodziewać się, że platformy bukmacherskie eSports rozszerzą swoje usługi.Niektóre strony bukmacherskie oferują kursy na gry mobilne, takie jak Clash Royale lub Arena of Valor.Zakłady na eSporty są w powijakach, ale mają przed sobą bardzo świetlaną przyszłość. W ostatnich latach zakłady bukmacherskie na eSporty online stale rosną. Wraz z boomem gier eSportowych i rosnącą oglądalnością możemy spodziewać się stałego wzrostu na tym rynku. wzrost popytu na różne gry online oparte na eSportach. Oznacza to, że eSport stanie się głównym nurtem i bardziej odpowiednim źródłem zakładów”.

Technologie e-sportowe (NASDAQ: EBET) – Z OSTATNIEJ CHWILITechnologie e-sportowe gospodarzem turnieju Counter-Strike: Global Offensive na żywo w SiGMA Europe — Przyciągnie publiczność na całym świecie dzięki transmisjom na żywo najlepszych drużyn e-sportowych — Technologie e-sportowe, Platynowy Sponsor SiGMA Europe, prezentuje wyłącznie turniej Counter Strike: Global Offensive na żywo, Sigma Esports Technologies Cup, w którym legendy tej gry połączą siły i zmierzą się z następną generacją graczy, którzy odcisną swoje piętno na polu bitwy.

Osiem drużyn zmierzy się w tej trzydniowej wystawie SiGMA, która odbędzie się w Malta Fairs & Conventions Centre 16-18 listopada. Zwycięzcy otrzymają prawa do przechwałek, trofeum i nagrody z puli 15 000 $.

Wśród ośmiu zespołów znajdzie się Astralis Talent z Dania, SAW Młodzież z Portugalia i Eversio z Malta.

Będzie też drużyna z dziką kartą złożona przez Esports Technologies i Emila „HeatoN” Christensena, który będzie również kapitanem drużyny. HeatoN jest menedżerem e-sportu i byłym szwedzkim zawodowym graczem Counter-Strike, byłym kapitanem drużyny Ninjas in Pajamas (NiP). HeatoN był dotychczas kierownikiem NiP Październik 2018 i jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych graczy Counter-Strike wszech czasów.

Seria zamkniętych kwalifikacji online odbędzie się również na HLTV w dniach 3–6 listopada, aby ustalić, które dwie drużyny dołączą do drużyn wymienionych powyżej w Malta. Transmisje na żywo z tych kwalifikacji online, a także wydarzenie na żywo będą również dostępne na Twitchu.

Podczas SiGMA Europa, Esports Technologies będzie również gospodarzem warsztatów e-sportowych, podczas których delegaci będą mogli dowiedzieć się więcej o przyszłości e-sportu i kluczowych trendach wpływających na sektor – do którego jest na dobrej drodze 20,7 miliarda dolarów do 2027 r., zgodnie z ostatnimi badaniami z Valuates Reports. Warsztaty poprowadzą liderzy branży e-sportowej.

Mark Thorne, CMO, Esports Technologies, powiedział: „Jesteśmy podekscytowani tym, że możemy wziąć udział w tegorocznym SiGMA Europe, jednym z naprawdę elitarnych wydarzeń w świecie gier. To wydarzenie dobrze odzwierciedla Maltański pojawienie się jako międzynarodowe centrum branży e-sportowej”.

Turniej odbędzie się w dedykowanej Esports Arena w Sigma Esports Village.

„Robimy wszystko, co zapowiada się na nasze największe wydarzenie” – powiedział założyciel SiGMA Group Eman Pulis. „Esports to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się branż. Cieszymy się, że możemy współpracować z Esports Technologies i Gamers.com.mt, aby jak najlepiej wykorzystać ten wybuchowy, tętniący życiem ekosystem podczas Tygodnia Maltańskiego. NIEPRZERWANY… PRZECZYTAJ TĘ I WIĘCEJ WIADOMOŚCI O EBECIE, ODWIEDZAJĄC: https://esportstechnologies.com/news/

W innych technologiach ostatnie interesujące wiadomości:

Z okazji Dnia Weterana oraz Ogólnopolskiego Miesiąca Weteranów i Rodzin Wojskowych, DraftKings Inc. (NASDAQ: DKNG) ogłosił niedawno, że z dumą współpracuje z Fundacją Pata Tillmana, która kontynuuje Pata Tillmana dziedzictwo, dając członkom służby wojskowej, weteranom i małżonkom narzędzia edukacyjne i wsparcie społeczności, aby osiągnąć jak najpełniejszy potencjał jako przywódcy.

„Jesteśmy zaszczyceni mogąc współpracować z Fundacją Pata Tillmana, ponieważ dzielimy wspólne zaangażowanie na rzecz wzmacniania i wspierania weteranów i ich rodzin” – powiedział Jason Robins, współzałożyciel DraftKings, CEO i Prezes Zarządu. „Cały zespół DraftKings jest dumny z pracy, jaką wykonujemy, aby wspierać naszych wojskowych, weteranów i rodziny za pośrednictwem naszego programu Tech for Heroes i cieszymy się, że możemy rozszerzyć nasze wysiłki DK SERVES we współpracy z Fundacją Pata Tillmana”.

NextPlay Technologies, Inc. (NASDAQ: NXTP), cyfrowy ekosystem biznesowy dla konsumentów, reklamodawców cyfrowych, graczy wideo i podróżników, ogłosił niedawno plany utworzenia funduszu MedTrek, który ma być sekurytyzowanym funduszem zamkniętym typu blockchain. Oczekuje się, że po utworzeniu fundusz będzie dążyć do notowania na wielu regulowanych giełdach, pod warunkiem uzyskania zgody organów regulacyjnych.

Firma zaprojektowała nową klasę placówek medycznych, która integruje unikalne geometrie i technologie, które jej zdaniem ograniczą rozprzestrzenianie się infekcji.

Według raportu WHO z 2019 r. szacuje się, że 7% hospitalizowanych pacjentów w krajach o wysokim dochodzie i 10% hospitalizowanych pacjentów w krajach o niskim i średnim dochodzie nabawi się jednego lub więcej zakażeń związanych z opieką zdrowotną („HAI”) w w każdym momencie.

Corsair Gaming, Inc. (NASDAQ: CRSR), wiodący globalny dostawca i innowator wysokowydajnego sprzętu dla graczy i twórców treści, niedawno ogłoszone wyniki finansowe za trzeci kwartał zakończone 30 września 2021.

„Corsair pozostaje w dobrej pozycji, aby czerpać korzyści z leżących u podstaw świeckich trendów wzrostowych związanych z grami, e-sportami i transmisją strumieniową, i zamierzamy nadal inwestować, aby poprawić wrażenia naszych klientów. W trzecim kwartale byliśmy zadowoleni, że nasze silne tempo innowacji jest kontynuowane wraz z wprowadzeniem na rynek naszej nowej kamery strumieniowej FaceCam 1080p i monitora do gier Xeneon. Obydwa te elementy stanowią dla nas wstęp na duże i rozwijające się rynki. Właśnie ogłosiliśmy pierwszy z naszych produktów DDR5 i wierzymy, że jesteśmy w dobrej pozycji, aby utrzymać naszą pozycję lidera na rynku kategorii komponentów pamięci. Pomimo trudności spowodowanych obecnym globalnym środowiskiem logistycznym i łańcuchem dostaw, uważamy, że podstawowy popyt konsumentów na produkty do gier i przesyłania strumieniowego pozostaje silny” – stwierdził. Andy Paul, dyrektor generalny Corsair.

Game Play Network („GPN”) ogłosiło niedawno zawarcie umowy na publikację gier z AGS (NYSE: AGS) w celu zintegrowania zdalnego serwera gier (RGS) AGS oraz gier online i mobilnych ze stroną internetową B2C i aplikacją mobilną GPN.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z jednym z wiodących twórców gier w branży, posiadającym portfolio gier, które obejmuje wiodące w swojej klasie tytuły, takie jak Fu Nan Fu Nu, Rakin’ Bacon! i Golden Wins” – powiedział Sam Kiki, szef GPN Oficer handlowy. „Portfolio gier AGS będzie wkrótce dostępne w b spot, naszej aplikacji B2C. Co ważniejsze, pomagamy firmie AGS w planowanym wprowadzeniu tej nowej klasy gier do 2022 r. dla naszych klientów B2B, w tym SuperDraft, platformy Daily Fantasy współpracującej z Caesars Zabawa.”

OŚWIADCZENIE: FN Media Group LLC (FNM), która jest właścicielem i operatorem Financialnewsmedia.com i MarketNewsUpdates.com, jest zewnętrznym wydawcą i dostawcą usług rozpowszechniania wiadomości, który rozpowszechnia informacje elektroniczne za pośrednictwem wielu internetowych kanałów medialnych. Z wyjątkiem przypadków określonych poniżej FNM NIE jest w żaden sposób powiązana z żadną firmą wymienioną w niniejszym dokumencie. FNM i jej spółki stowarzyszone są dostawcą rozwiązań w zakresie rozpowszechniania wiadomości i NIE są zarejestrowanymi brokerami/dealerami/analitykami/doradcami, nie posiadają licencji inwestycyjnych i NIE mogą sprzedawać, oferować sprzedaży ani oferować kupna jakichkolwiek papierów wartościowych. Aktualizacje rynkowe FNM, alerty informacyjne i profile korporacyjne NIE stanowią zachęty ani rekomendacji kupna, sprzedaży lub posiadania papierów wartościowych. Materiał w tym wydaniu ma charakter wyłącznie informacyjny i NIGDY nie powinien być interpretowany jako materiał badawczy. Wszyscy czytelnicy są usilnie zachęcani do samodzielnego przeprowadzenia badań i analizy due diligence oraz skonsultowania się z licencjonowanym specjalistą finansowym przed rozważeniem jakiegokolwiek poziomu inwestowania w akcje. Wszystkie materiały zawarte w niniejszym dokumencie są ponownie opublikowaną treścią i szczegółami, które były wcześniej rozpowszechniane przez firmy wymienione w tym wydaniu. FNM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podejmowane przez swoich czytelników lub subskrybentów. Inwestorzy są ostrzegani, że mogą stracić całość lub część swojej inwestycji podczas inwestowania w akcje. Za dotychczasowe usługi FNM otrzymał rekompensatę dwa tysiące pięćset dziewięćdziesiąt pięć dolarów przez Esports Technologies Inc. za informacje o aktualnych komunikatach prasowych wydawanych przez Esports Technologies Inc. FNM NIE POSIADA UDZIAŁÓW ŻADNYCH SPÓŁEK WYMIENIONYCH W NINIEJSZEJ KOMUNIKACIE.

Niniejsza informacja prasowa zawiera „stwierdzenia dotyczące przyszłości” w rozumieniu sekcji 27A Ustawy o papierach wartościowych z 1933 r. z późniejszymi zmianami oraz sekcji 21E Ustawy o giełdzie papierów wartościowych z 1934 r. z późniejszymi zmianami. postanowieniami Ustawy o reformie rozstrzygania sporów dotyczących prywatnych papierów wartościowych z 1995 r. „Oświadczenia dotyczące przyszłości” opisują przyszłe oczekiwania, plany, wyniki lub strategie i są zazwyczaj poprzedzone słowami takimi jak „może”, „przyszłość”, „plan” lub „planowane” , „będzie” lub „powinien”, „oczekiwany”, „przewiduje”, „projekt”, „ostatecznie” lub „przewidywany”. Ostrzega się, że takie stwierdzenia są obarczone wieloma rodzajami ryzyka i niepewności, które mogą spowodować, że przyszłe okoliczności, zdarzenia lub wyniki będą się znacznie różnić od przewidywanych w stwierdzeniach dotyczących przyszłości, w tym ryzyko, że rzeczywiste wyniki mogą się znacznie różnić od przewidywanych w stwierdzeniach dotyczących przyszłości w wyniku różnych czynników i innych ryzyk zidentyfikowanych w rocznym raporcie firmy na formularzu 10-K lub 1-K, zależnie od przypadku, oraz w innych dokumentach złożonych przez tę firmę w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Należy wziąć pod uwagę te czynniki przy ocenie stwierdzeń dotyczących przyszłości zawartych w niniejszym dokumencie i nie należy nadmiernie polegać na takich stwierdzeniach. Oświadczenia dotyczące przyszłości zawarte w niniejszym komunikacie zostały sformułowane na dzień publikacji niniejszego dokumentu, a FNM nie zobowiązuje się do aktualizowania takich oświadczeń.

Informacje kontaktowe:

Kontakt z mediami
email: editor@financialnewsmedia.com
+1(561)325-8757

ŹRÓDŁO FinancialNewsMedia.comSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=A8DB047BF8C54363B4626939A01C5F9E&url=https%3A%2F%2Fwww.prnewswire.co.uk%2Fnews-releases%2Fesports-betting-may-be-in-its-infancy-but-it-surely-holds-a-very-bright-future-849370395.html&c=15438751803194430130&mkt=fr-fr