YouTuber ma demonetyzowany film Counter-Strike 2 wideo.

Niespodziewany ruch YouTube! Co się kryje za demonetyzacją popularnego YouTubera Jericho?

Sticker Craft i Counter-Strike

YouTuber Jericho miał demonetyzowany film wideo związany z Counter-Strike 2, który wydawał się niewinny, ze względu na użycie wulgarnej naklejki jako miniaturki.

Gdy przychodzi do podejrzanie wyglądających naklejek w grze Counter-Strike, można zawsze założyć, że naklejki Majora będą w jakiś sposób z nimi związane. Czy to za pomocą legendarnego autografu DickStacy’ego lub naklejki Among Us floppy’ego.

Demonetyzacja

Nie zdarza się jednak każdego dnia, byśmy słyszeli o demonetyzacji wideo związanej z naklejkami. To właśnie stało się popularnemu YouTuberowi Jericho, kiedy użył zabawnej naklejki jako miniaturki.

Odpowiedź zespołu YouTube

8 stycznia Jericho opublikował w Twitterze, że jego ostatni film z Counter-Strike został zdemonezyzowany, co według niego miało związek z faktem, że trafił na gracza o ksywce \”sexhaver69\”, który odgrywał dużą rolę w wideo.

Oficjalne konto YouTube na Twitterze odpowiedziało na jego wpis, potwierdzając, że wideo pozostanie zdemonezyzowane nie ze względu na \”sexhaver69\”, a raczej dlatego, że miniaturka zawiera wulgarny materiał.

Niespodziewany powód

Co więc dokładnie zawiera miniaturka? Jest to obraz naklejki na AK-47 Neon Rider, która używa naklejki Big Major, autografu DickStacy’ego i naklejki zespołu NRG.

Odpowiedź YouTubu

Jericho odpowiedział na odpowiedź zespołu YouTube, „Doceniam ich tweetowania do mnie, ale to jest obiektywnie zabawne, ponieważ miniaturka to zrzut ekranu AK z naklejką, na której jest napisane BIG D*CK NRG.”

Naturalnie kilku widzów zauważyło, że w miniaturze nie ma wulgaryzmu, co oznacza, że autograf DickStacy’ego niestety spowodował demonetyzację filmu Jericho.

Źródło : www.dexerto.com