YouTuber 3kliksphilip trafia do CSGO z nowym zestawem muzycznym


Counter-Strike: Global Offensive otrzymał swoją 10. urodzinową aktualizację, ale nowa łatka dodała Initiators Music Kit Box, który zawiera zestaw muzyczny od YouTubera 3kliksphilip.

Valve nieustannie udostępnia graczom ekscytujące kosmetyki do kupienia w grze. Drogie i ekskluzywne skórki stały się towarem w CSGO i większości nie stać na nie. Gracze z ograniczonym budżetem nadal mogą jednak korzystać z zestawów muzycznych, aby odczuć swoją obecność w grze. Są stosunkowo tańsze i dodają stylu wartym podkreślenia spektaklom. Kilka dni po swoich dziesiątych urodzinach CSGO wydało nową aktualizację, dodając kilka nowych zestawów muzycznych.

„W dążeniu do awansu na zawodowstwo, czy nieumyślnie schodzisz w dół? Niech syntezatory i marzycielskie melodie z lat 80. zabiorą Cię z powrotem. Z powrotem, z powrotem, z powrotem… do starych dobrych czasów” – powiedział Valve.

Kim jest 3kliksphilip z CSGO?

3kliksphilip to popularny YouTuber w społeczności CSGO, który regularnie publikuje treści CSGO. Jego praca przyniosła mu na platformie ponad milion subskrybentów. Z tych wszystkich powodów lojalni gracze CSGO nieustannie prosili Valve o użycie jego zmodyfikowanych zestawów muzycznych w prawdziwej grze.

Utwór 3kliksphilip „Heading for the Source” nie powstaje spontanicznie. Zamiast tego pierwsze szczegóły dotyczące tego utworu pochodzą z marca 2021 r. Społeczność była cała za jego muzyką, ale miała kilka uwag, aby ją poprawić. 3kliksphilip zabrał swój artykuł z powrotem do laboratorium, aby wprowadzić niezbędne zmiany i wydał go trzy miesiące później.

Valve w końcu postanowiło nagrodzić jego ciężką pracę, dodając ścieżkę dźwiękową do najnowszego zestawu Initiators Music Kit Box. Pudełko z zestawem inicjatorów StatTrak zawiera muzykę, która śledzi MVP zdobytych z założonym przedmiotem.

Gracze mogą teraz kupić zestaw ze Steam za 3 do 5 USD.

AWP Asiimov to ekstrawagancka skórka, ale to nie cena sprawia, że ​​Asiimov jest gorącym towarem. Dziesiątki profesjonalnych graczy CSGO zarejestrowało historyczne strzały swoimi Snajperami owiniętymi w Asiimov, w tym legenda AWPing Kenneth „KennyS” Schrub. Król filmów używał tego pistoletu w większości turniejów, w których wykonywał godne uwagi zagrania, nazywając Asiimova „KennyS AWP”.Źródło : https://win.gg/news/youtuber-3kliksphilip-makes-it-into-csgo-with-new-music-kit/